Brutalnie pobił znajomego w warunkach multirecydywy

2024-06-06 07:58:30(ost. akt: 2024-06-06 09:39:11)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: KPP

Wielokrotnie karany, uważany w środowisku za niebezpiecznego, agresywnego, impulsywnego i niekontrolującego swojego zachowania 53-latek z Gminy Sępopol trafił do aresztu, po tym jak pobił znajomego. Agresor uderzał pięściami i kopał pokrzywdzonego po głowie i całym ciele. Zakrwawionego mężczyznę znalazł sąsiad.
We wtorek, 4 czerwca Sąd Rejonowy w Bartoszycach na wniosek policji i prokuratora aresztował 53-latka podejrzanego o pobicie. Aresztowany 53-latek jest dobrze znany policjantom. Mężczyzna był powodem wielu interwencji, był wielokrotnie karany i wielokrotnie odbywał kary pozbawienia wolności. Teraz może trafić do więzienia nawet na 7,5 roku, bo czyn którego się dopuścił to tzw. multirecydywy.

Zatrzymany jest podejrzany o brutalne pobicie swojego znajomego. Zarzuca się mu, że uderzał i kopał pokrzywdzonego po głowie i całym ciele, czym,spowodował wiele obrażeń w tym złamanie kości twarzy. Po zdarzeniu 53-latek uciekł, a pobitego i zakrwawionego mężczyznę znalazł sąsiad. Policjanci bardzo szybko ustalili, kto może stać za tym przestępstwem i zatrzymali agresora.

Aresztowany mieszkaniec Gminy Sępopol poczeka na proces za kratami.

kpp/tom

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5