Zarząd Stomilu Olsztyn organizuje otwarte spotkanie z kibicami

2023-12-11 11:36:10(ost. akt: 2023-12-11 11:51:05)

Autor zdjęcia: stomilolsztyn.com

W Stomilu ostatnimi czasy nie dzieje się najlepiej. Wyniki sportowe są znacznie poniżej oczekiwań, a tragizmu sytuacji dopełnia fakt, że władze Olsztyna w projekcie przyszłorocznego budżetu nie zapisały żadnej kwoty, którą Duma Warmii mogłaby się wzmocnić podczas zimowego okienka transferowego. Zarząd klubu nie chowa głowy w piasek i organizuje otwarte spotkanie z kibicami.
Zarząd klubu w składzie Arkadiusz Tymiński (prezes), Tomasz Żukowski (wiceprezes) i Michał Żukowski (główny akcjonariusz) postanowił omówić sytuację klubu z kibicami. Klub poinformował, że w najbliższą środę (13 grudnia) o godz. 17 w klubowym pokoju VIP odbędzie się otwarte spotkanie.

Kibice Stomilu będą mogli na nim zadać każde pytanie zarządowi klubu. Takie działania nie należą do codzienności i są swego rodzaju fenomenem na skalę Polski.

Organizacja spotkania to prawdopodobnie odpowiedź na ostatnie doniesienia na temat klubu, który w trakcie obecnego sezonu nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Kolejnym problemem stał się projekt przyszłorocznego budżetu Olsztyna, w którym nie przewidziano żadnej kwoty na promocję miasta poprzez sport, która może trafić do klubu.

Jak możemy przeczytać na platformie X (dawniej Twitter -red.): trudne pytania są mile widziane.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jwr #3112428 | 79.184.*.* 14 gru 2023 11:15

    Organizowanie spotkania o godz.16 , świadczy o braku szacunku dla sympatyków Stomilu . Większość pracuje . Podziękowania należą się dla komentatorów spotkania . Głównie smutek królował z opisu spotkania bo wynika, że w klubie króluje amatorszczyzna a osoby które miały być opoką dla Stomilu niestety w praktyce okazało się, że zawiodły i nie spełniyły pokładanych oczekiwań i całkowicie zawiodły. Generalnie poza wyjątkami zespół prowadzony był fatalnie . W moim odczuciu perspektywy są przygnębiające . Przygotowane sparingi , klasa zespołów mówi wszystko.

    odpowiedz na ten komentarz