Ruszyła akcja OLX "Nakarm psa". Mieszkańcy Warmii i Mazur mogą za darmo nakarmić psy ze schroniska

2023-12-07 17:17:20(ost. akt: 2023-12-07 15:16:02)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

Zbliża się najbardziej magiczny czas w roku, kiedy serce ludzi przepełnione jest radością i miłością. Aby polepszyć sytuację tych, którzy nie mają tyle szczęścia, znów została uruchomiona akcja OLX "Nakarm psa".
Zbliża się najpiękniejszy okres w roku, w którym każdy mieszkaniec Warmii i Mazur może pokazać ogromne serce i dzięki jednemu darmowemu kliknięciu przyczynić się do pomocy wolontariuszom ze schronisk.

To już szesnasta edycja akcji "Nakarm psa z OLX", podczas której internauci mobilizują się i wręczają mały świąteczny prezent zwierzakom.

Cała inicjatywa polega na tym, żeby codziennie karmić wybranego przez siebie psa, który przebywa w schronisku.

Wystarczy wejść na stronę nakarmpsa.olx.pl wybrać zwierzę, które chce się nakarmić i kliknąć "nakarm psa". Gdy licznik na ilustracyjnej kości pokaże 100 proc., do schroniska, w którym przebywa dany pies trafi 20 kg karmy.

Nakarmić psa można raz dziennie, ale tym razem z wielu urządzeń, a żeby to zrobić nie trzeba być zalogowanym na stronie.

W tegorocznej edycji akcji znalazły się psy ze schroniska w Zawierciu i Augustowie, w których przebywają setki bezdomnych zwierząt, które czekają na nowy dom.

Pomagać zwierzętom można do 15 grudnia.