Mieszkanka Olsztyna napisała list do komendanta po interwencji policjantów. Znamy jego treść

2023-12-05 15:16:22(ost. akt: 2023-12-05 15:21:53)

Autor zdjęcia: policja

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie interweniowali w sprawie zdarzenia drogowego na jednej z ulic w Olsztynie. Kilka dni później, na biurko komendanta trafiło pismo w tej sprawie.
Funkcjonariusze wykonując swoje zadania służbowe nigdy nie oczekują za to specjalnych podziękowań. Jest to służba, której się podjęli i którą wykonują. Jednak wszelkie drobne gesty, czy słowa wsparcia, jaki do nich trafiają, motywują do dalszego działania. Tak jak to było w przypadku pisma, które trafiło na biurko szefa olsztyńskich policjantów, w którym uczestniczka kolizji podziękowała policjantom za ich profesjonalizm i poświęcenie.

Poniżej prezentujemy jego treść:


Jak możemy przeczytać na stronie Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie: Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego na co dzień dbają o bezpieczeństwo i porządek na drogach Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Dbają o przestrzeganie przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Nie oczekują za swoją służbę podziękowań. Samą satysfakcję sprawia fakt, że mogą pomagać i przeciwdziałać zdarzeniom drogowym, a gdy już do nich dojdzie zająć się obsługą tych zdarzeń. Jednak wdzięczność okazana przez miłe słowo zawsze motywuje do dalszego działania i niesienia pomocy.