Co Polki i Polacy robią w łóżku? Teatr Jaracza w Olsztynie szykuje wyjątkowego Sylwestra

2023-12-05 10:22:41(ost. akt: 2023-12-05 12:21:04)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay

Teatr Jaracza w Olsztynie przygotowuje się na Sylwestra, który wyjątkowo w tym roku można spędzić inaczej niż z Polsatem czy TVP. "Sztuka kochania Polaków" to spektakl, który może w zabawnej atmosferze wprowadzić widzów w nowy rok.
Spędzenie sylwestra w Teatrze to bez wątpienia oryginalny i ciekawy pomysł na wejście w Nowy Rok. Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie przygotował specjalną ofertę, dla osób, które w tym roku chcą odstawić Polsat i TVP i skorzystać z czegoś bardziej wyszukanego.

Wyszukane nie znaczy jednak poważne, bo sylwester w Teatrze to dwie komedie, które mają wprowadzić publikę w 2024 rok z uśmiechem na ustach. O godz. 18 na Scenie Kameralnej rozpocznie się spektakl "Lekarz na telefon", który opowiada historię Ginekologa, który utknął w swoim gabinecie z powodu złamanego klucza w drzwiach. Mężczyzna na szczęście ma przy sobie trzy telefony, którymi próbuje załatwić swoje sprawy zawodowe i prywatne. Komedia w zwariowany i zabawny sposób kpi z obecnych wielkomiejskich mód.

Gwoździem programu jest jednak spektakl zatytułowany "Sztuka kochania Polaków", który rozpocznie się o godz. 20 na Dużej Scenie. Przedstawienie opowiada o dziedzinie, w której jako naród mamy wybitne osiągnięcia, czyli sytuacjach łóżkowych. Spektakl jest pełen zabawnych i głębokich podtekstów, które często obnażają intymne zbliżenia Polaków. W istocie jest on śmianiem się z samych siebie, co często zwiastuje dobrą i ambitną komedię.

W przerwie "Sztuki kochania Polaków" zaplanowany jest okolicznościowy, noworoczny toast a widzowie obu przedstawień wezmą udział w losowaniu niespodzianek. Bilety na obydwa spektakle można kupić na oficjalnej stronie internetowej Teatru Jaracza w Olsztynie.

kg