Dyrektor MOK w Olsztynie zrobił interes z podejrzanym gościem. Zapłacił dużą ilością gotówki [ZDJĘCIA]

2023-11-17 14:28:17(ost. akt: 2023-11-17 14:27:56)

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn/GO

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie robi wszystko, aby święta w Olsztynie były udane. Posuwa się nawet do robienia interesów z podejrzanymi osobami, podczas których przewijają się spore kwoty gotówki.
Miejski Ośrodek Kultury pełną parą przygotowuje się do grudniowego cyklu imprez zatytułowanych "Święta. Dobrze was widzieć!". Dzisiaj oficjalnie wszystkie formalności zostały dopięte, a dyrektor MOK Mariusz Sieniewicz oficjalnie ogłosił start imprezy.

— Bywały momenty, w których lękałem się nieco ucha od śledzia, a nawet dwóch grzybów w barszcz — bezpretensjonalnie przyznawał w kuluarach Mariusz Sieniewicz — Niepotrzebnie! Z olbrzymią satysfakcją możemy bowiem poinformować, że pełen program świątecznego wydarzenia MOK Olsztyn zostanie ogłoszony urbi et orbi już w przyszłym tygodniu! — dodał szef MOK-u.

Dzisiaj już wiadomo, że impreza odbędzie się w weekend 9 i 10 grudnia na Targu Rybnym. Pełen rozkład wydarzeń, w których będą mogli wziąć udział uczestnicy zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu. Dzisiaj już wiadomo, że drugiego dnia (czyli w niedzielę 10 grudnia) jednym z punktów programu będzie IV Bieg Mikołajów, który wystartuje równo o godz. 12.

Wstęp na wszystkie imprezy organizowane w ramach wydarzenia będzie bezpłatny.

Karol Grosz

Fot. MOK Olsztyn

Fot. MOK Olsztyn