Rusza "Desant Kultury"

2023-11-02 15:05:22(ost. akt: 2023-11-02 15:06:37)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Urząd Miasta w Olsztynie

Realizowane projekty odnoszą się do szeroko pojętej kultury i sztuki. Przed nami pierwsze spotkania Desantu edycji 2023.
Wskazane przez komisję najlepsze pomysły oraz ich autorzy mają zapewnione wynagrodzenie, zaplecze logistyczne i wsparcie promocyjne ze strony Miejskiego Ośrodka Kultury. W tej odsłonie będą realizowane cztery zadania.

- W tej chwili rozpoczyna się trzy ze zwycięskich projektów - mówi Karolina Lewandowska z olsztyńskiego MOK. - Najserdeczniej zapraszamy na otwarte spotkania organizacyjne. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona, więc obowiązują zapisy.

*** 6 listopada o 17:00 w Spichlerzu spotkanie organizacyjne poświęcone projektowi "Przemysław Wasilkowski: W imię ojców i synów". To warsztaty skierowane są do wszystkich mężczyzn zainteresowanych sztukami wykonawczymi: teatrem, tańcem współczesnym, sztuką performansu, którzy chcieliby odkryć w działaniu, jaką rolę gramy w tym społecznym spektaklu i czy gramy ją przekonująco.
*** 7 listopada o 17:00 w Kamienicy Naujacka spotkanie organizacyjne poświęcone projektowi "Joanna Wilengowska: Selfie słowem". W tym przedsięwzięciu uczestnicy będą mogli nauczyć się wyrażać swoje prawdy lub swoje zmyślenia o sobie, ale po swojemu i swoim językiem.
*** 13 listopada o 17:00 w Spichlerzu spotkanie organizacyjne poświęcone projektowi "Marcin Młynarczyk: Film REC.action". Cykl spotkań powstał z myślą o rozwijaniu umiejętności związanych z tworzeniem filmów oraz pracy aktora przed kamerą.

Na zajęcia można zapisywać sie drogą e-mailową, pisząc pod adres: Zapisy: impresariat@mok.olsztyn.pl,

Zajęcia będą odbywać się przez siedem miesięcy - między 6 listopada 2023 a 9 czerwca 2024. Tegoroczny "Desant Kultury" będzie szóstą odsłoną tego cyklu.