Margaret po raz pierwszy wystąpi na Kortowiadzie!

2023-10-24 12:10:48(ost. akt: 2023-10-24 12:15:21)   Materiał partnera

Autor zdjęcia: Fundacja Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Wiemy już, że Kortowiada 2024, czyli 63. edycja Olsztyńskich Juwenaliów rozpocznie się 22 a zakończy 25 maja. Organizatorzy podzielili się także wybranym motywem przewodnim i pierwszym artystą – najbliższa edycja odbędzie się pod znakiem przyszłości, a na Scenie Głównej wystąpią Wilki. Pora na kolejne ogłoszenie!

Margaret pojawi się na kortowiadowej scenie


To wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a jednocześnie jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów, 2 z nich pokryły się platyną. Jest także laureatką wielu branżowych nagród. W 2021 roku przeszła artystyczną metamorfozę, która szła w parze ze zmianami na polu biznesowym. Zerwała wszelkie dotychczasowe kontrakty i stworzyła własny songwritersko-producencki team oraz skupiła się na wspieraniu młodych talentów. W 2023 roku obchodzi jubileusz 10-lecia pracy twórczej. Ostatni singiel Margaret, „Tańcz głupia”, zapowiada nowy popowy album artystki, który ukaże się w pierwszej połowie 2024 roku.

Kolejne ogłoszenie już za 2 tygodnie


Zgodnie z obietnicą organizatorzy będą odsłaniać kolejne karty i informować o artystach, których występy uświetnią Kortowiadę 2024 co 2 tygodnie, tradycyjnie we wtorki o 12:00.

Obecnie dostępna jest I pula karnetów, które upoważniają do uczestnictwa w koncertach na Plaży Kortowskiej i można je nabyć poprzez platformę Going. oraz Empik Bilety, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.