Pierwsze takie miejsce w Olsztynie już otwarte

2023-10-24 13:50:54(ost. akt: 2023-10-24 14:45:00)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay

Pijalnia Czekolady E. Wedla w Olsztynie już otwarta. To pierwszy tego typu lokal w mieście, który pojawił się w miejscu zamkniętej restauracji "Malta Cafe".
Malta Cafe była jednym z bardziej rozpoznawalnych miejsc na olsztyńskiej starówce. Niestety wszystko w przyrodzie ma swój początek i koniec, i taki właśnie los spotkał Maltę. Jeśli jednak przy przyrodzie już jesteśmy, to mówi się również, że nie lubi pustki, dlatego w budynku przy ul. Lelewela urządził się już nowy właściciel.

Przy ul. Lelewela powstało nowe, słodkie miejsce, którego jeszcze w Olsztynie nie było. To Pijalnia Czekolady E.Wedel. Kawiarnie można odwiedzać od 21 października.

Jest to już druga kawiarnia pod patronatem E.Wedel w województwie warmińsko-mazurskim. Pierwsza powstała 3 lata temu w Szczytnie. To ukochane i kultowe dla wielu miejsce stworzone jest z myślą o osobach, które cenią sobie najwyższej jakości czekoladę, miłą atmosferę oraz nowoczesny styl. Wystrój architektoniczny lokalu jest przygotowany zgodnie z najnowszym konceptem sieci Pijalni Czekolad E.Wedel.

Będzie można spróbować tam wyśmienitych pitnych czekolad, deserów i ciast, słonych oraz słodkich dań, a także wielu pysznych nowości, m.in. sezonowego menu przygotowanego na okres jesienno-zimowy.

E.Wedel to najstarsza marka czekolady w Polsce. Uznawana za jej symbol oraz wyrafinowanego smaku. Łączy tradycję z nowoczesnością. Nazwa pochodzi od podpisu Emila Wedla, którym sygnował swoje produkty, by odróżnić je od konkurencji.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. SumRed #3111827 24 paź 2023 14:28

    oho.. kolejna atrakcja turystyczna

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz