"Olsztyn to ciekawe, ale puste miasto." Youtuber z TheMonkeys znalazł jednak tłumy. Nie na starówce. Gdzie? [WIDEO]

2023-10-21 13:59:58(ost. akt: 2023-10-22 12:35:02)
Youtuber z TheMonkeys nie mógł się nadziwić, jak Olsztyn jest pusty

Youtuber z TheMonkeys nie mógł się nadziwić, jak Olsztyn jest pusty

Autor zdjęcia: printscreen/TheMonkeys

Mieszkający w Azji youtuber z TheMonkeys zawitał do Olsztyna w jedną z jesiennych sobót. Twierdzi, że to miasto ciekawe, ale dziwne, bo puste. Gdzie znalazł olsztyniaków?
— Nie ma tu za dużo atrakcji turystycznych, nie ma też ludzi na starówce — mówi youtuber Damian, który ze swoja żoną Winny prowadzi kanał TheMonkeys. Małżeństwo mieszkające w południowo-wschodniej Azji jeździ po świecie i opowiada o miastach, jakie zwiedza.

Damian dziwi się, że starówka w Olsztynie jest pusta, mimo licznych restauracji i pubów. W innych miastach takie miejsca tętnią życiem, ale nie w Olsztynie.

Youtuber znajduje jednak tłumy. W galerii handlowej. Nie może się nadziwić, gdzie olsztyniacy chcą spędzać sobotę.

A jakie komentarze znajdują się pod filmem?

— Ciekawe miasto, patrząc na różne sklepy w centrum handlowym. Zdecydowanie znalazłeś miejsce, gdzie byli wszyscy ludzie!

— Jestem pod wrażeniem Polski, takiej czystej, pełnej zieleni drzew i roślin, przytulnej i dużo piękniejszej niż Kanada.

— Atrakcji turystycznych w Olsztynie nie brakuje! By wymienić tylko: Wysoką Bramę, Katedrę Św. Jakuba, Park Podzamcze, Muzeum Warmii i Mazur, Jezioro Ukiel i wiele innych, Planetarium, Obserwatorium, Ławkę Kopernika i inne...

— Piękne stare miasto z brukowanymi uliczkami i wspaniałymi malowanymi starymi budynkami. Kocham to!!!!


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. SumRed #3111823 23 paź 2023 09:46

    Ale atrakcje wymienił.. prawie się kawą udławiłem... najbardziej podoba mi się "i wiele innych" oraz "i inne". W muzeum jest kilka godzin chodzenia, z przewodnikiem. Ktoś będzie oglądał pozostawione butelki w parku pod zamkiem? Dziura pod wysoką bramą? Wzrok boli od patrzenia w tę czeluść. Może jak pod Olsztynkiem wybuduje się ten park rozrywki to Olsztyn będzie przystankiem ale na pewno nie atrakcją turystyczną.

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz