Funkcjonariusze straży granicznej w Sępopolu zatrzymali kobietę, która nie miała prawa znaleźć się za kierownicą opla

2023-10-11 19:10:28(ost. akt: 2023-10-11 15:16:28)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sępopolu zatrzymali do kontroli drogowej opla. Okazało się, że kierująca autem posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
We wtorek (10 października) patrol Straży Granicznej zatrzymał w powiecie bartoszyckim do kontroli drogowej opla zafirę.

Kierująca samochodem, mieszkanka powiatu kętrzyńskiego nie posiadała uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sępopolu ustalili, że 40-latka już wcześniej miała trzyletni zakaz kierowania samochodami (od września 2022 roku do września 2025 roku). Złamała sądowy zakaz i wsiadła za kierownicę w stanie nietrzeźwości.

Kobieta otrzymała kolejny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, do stycznia 2026 roku.

Mieszkanka powiatu kętrzyńskiego za naruszenie sądowych zakazów po raz kolejny stanie przed polskim wymiarem sprawiedliwości.


W środowym (11 października) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Synagoga w Barczewie będzie miejscem spotkań kultur i religiiRuszają prace przy modernizacji synagogi
Dobra wiadomość: ruszają prace związane z długo oczekiwaną modernizacją barczewskiej synagogi, wyjątkowego obiektu na mapie Warmii i Mazur. Po rewitalizacji ma być całorocznym miejscem integracji i obcowania z kulturą.

Miał być nowy stadion, ale prezydent nie chciał
Niemal 7 mln zł rządowego wsparcia otrzymał Elbląg na modernizację stadionu miejskiego. Są powody do radości, ale to tylko połowiczny sukces. Miasto miało szansę pozyskać znacznie większe fundusze, by wybudować nowy stadion; niestety prezydent Wróblewski wybrał remont starego.

Starsi studenci wracają na zajęcia
Wiele ciekawych zajęć i wykładów w ramach około 30 kół zainteresowań czeka na studentów Giżyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który zainaugurował 14. rok działalności.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl