Dominika Krassowska: głos z Ełku w The Voice of Poland!

2023-10-01 20:00:00(ost. akt: 2023-09-29 14:50:49)

Autor zdjęcia: Dominika Krassowska / FB

Ełczanka Dominika Krassowska oczarowała jury popularnego programu muzycznego Voice of Poland na przesłuchaniach w ciemno i dostała się do programu. Trafiła do ekipy lidera TSA Marka Piekarczyka.
W sobotę odbyły się przesłuchania w ciemno do programu The Voice of Poland. Wzięła w nich udział Dominika Krassowska z Ełku, studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i pasjonatka jazzu.

Dominika zaśpiewała legendarny numer równie legendarnego zespołu „The Doors” czyli „Light My fire” i oczarowała jury wykonując ten hit w jazzowo-soulowym stylu. Czwórka jurorów była pod wielkim wrażeniem ciepłej barwy głosu Dominiki i niezwykle schludnego wykonania piosenki w aranżacji Shirley Bassey, świetnej walijskiej wokalistki, znanej głownie z piosenek do trzech filmów serii o Jamesie Bondzie.

Występ Dominiki Krassowsowskiej spodobał się wszystkim jurorom. Ełczanka dostała się do The Voice of Poland i z pewnością dostarczy rodzinie, przyjaciołom i ełckiej społeczności mnóstwa pozytywnych emocji. Dominika znalazła się w ekipie legendarnego polskiego rockera Marka Piekarczyka.

— GUYS I DID IT!!! Jestem w The Voice of Poland! Dziękuje za zaufanie i szansę, którą od was dostałam nie spodziewałam się, że uda mi się odwrócić 4 fotele, ale udało się!!! Teraz czeka mnie sporo pracy pod skrzydłami Marka. Stay tuned i czekamy na bitwy — czytamy we wpisie na FB wokalistki z Ełku.

The Voice of Poland to polski program telewizyjny typu talent show, emitowany na antenie TVP2. Celem programu jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób w wieku powyżej 16 lat. Nagrodą główną w programie jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 tys. zł

Maciej Chrościelewski