Stomil Olsztyn wystartował z nową akcją dla najmłodszych "Kibicuję Stomilowi"

2023-09-29 08:30:00(ost. akt: 2023-09-28 16:31:20)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Stomil Olsztyn

Piłkarze Dumy Warmii wiedzą, że duża część ich kibiców to dzieciaki, dlatego specjalnie dla nich stworzyli akcję "Kibicuję Stomilowi", w której zaplanowali dużo aktywności na boisku i spotkań w szkole.
Dane statystyczne pokazują, że wśród kibiców zgromadzonych na domowych meczach Stomilu, część z nich to osoby poniżej 14 roku życia.

Piłkarze Dumy Warmii chcą kontynuować ten trend, dlatego już zaplanowali serię spotkań z przedszkolakami i uczniami klas 1-3 szkoły podstawowej.

Młodzi kibice będą mieli możliwość odwiedzenia stadionu i zobaczenie go od środka. Oprócz tego przygotowano dla nich dużo gier, zabaw a nawet vouchery na domowe mecze Stomilu Olsztyn.

Grupy, które nie będą miały możliwości wycieczki na al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 69A, będą mogły spotkać swoich idoli w szkole. W programie przygotowano dla nich rozmowy z piłkarzami, zabawy, gry i zdjęcia, a także pamiątkowe upominki, w których znajdą także vouchery na domowe mecze.

Akcja wystartowała, dlatego chętni opiekunowie grup mogą już zgłaszać najmłodszych kibiców na ich wymarzone spotkania.

źródło: Stomil Olsztyn


W czwartkowym (28 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Nasi gapowicze mają ponad 3 miliony długu
Szacuje się, że każdego dnia bez biletu podróżuje około 10 proc. klientów transportu zbiorowego. Standardowy gapowicz to mężczyzna w wieku 35-44 lat. Kobiety stanowią zaledwie 20 proc. gapowiczów.

Olsztyńska katedra otrzymała dotację na kwotę 3,5 mln złotych na zabytki.Olsztyńska katedra z dofinansowaniem na zabytki
Proboszcz olsztyńskiej konkatedry pod wezwaniem Św. Jakuba nie kryje radości. Parafia otrzymała 3,5 mln zł dofinansowania na kontynuowanie rozpoczętych już prac konserwatorskich. To jedna z 137 dotacji, które z drugiej edycji Programu Odbudowy Zabytków trafią na Warmię i Mazury.

Magda OrłowskaByłam psiarą, stałam się kociarą
To najczęściej ludzie się winni niedoli zwierząt. Ale również ludzie niosą im pomoc. Nagroda przyjaciela zwierząt „Cztery łapy” trafia w ręce osób, dla których los zwierzaków nie jest obojętny. W tym roku otrzymała ją m.in. kocia Fundacja Per Mondo.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl