Premiera nowego iPhone'a 15 Pro tuż tuż - zobacz akcesoria do kupienia już teraz!

2023-09-28 06:49:26(ost. akt: 2023-09-28 06:49:18)   Artykuł sponsorowany
Już ruszyła przedsprzedaż nowego modelu od Apple. Na stałe na półki sklepowe iPhone 15 Pro wejdzie 22 września 2023 roku. Czym wyróżnia się Tytan wśród iPhone'ów? Jakie akcesoria już teraz można dobrać do najnowszej wersji smartfonu z serii Pro?

Technologia nie z tej ziemi
Długo oczekiwany iPhone 15 Pro to pierwszy iPhone o konstrukcji wykonanej z tytanu klasy lotniczej. Metal ten jest wykorzystywany m.in. w pojazdach misji kosmicznych na Marsie. Charakteryzuje się doskonałym stosunkiem wytrzymałości do masy - sprawia to, że iPhone 15 Pro jest lżejszy od swoich poprzedników. Doszły do tego radykalne zmiany w układzie graficznym. Prędkość czipa A17 pozwala graczom zanurzyć się w najszybszą i pełną detali rozgrywkę. Zaawansowany aparat fotograficzny pozwala regulować głębię ostrości bez przełączania się na tryb portretowy. Jeśli chodzi o dane techniczne, smartfon Apple iPhone 15 Pro to pojemność dysku 128 GB, wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala i rozdzielczości 2556 na 1179 pikseli. Większy pod każdym względem iPhone 15 Pro Max to dysk co najmniej 256 GB, wyświetlacz 6,7 cala o rozdzielczości 2796 na 1290 pikseli.

Nowe możliwości personalizacji
Nowy iPhone 15 Pro występuje w wielu odsłonach: tytan naturalny, tytan błękitny, biały lub czarny z pewnością znajdą swoich wielbicieli. Warstwa Ceramic Shield z odpornym na odciski palców okryciem oleofobowym to znak rozpoznawczy iPhone'a 15 Pro i iPhone'a 15 Pro Max. Odporność na zachlapania, wodę i pył została sprawdzona w przypadku obu modeli. Warto jednak dodatkowo ochronić nowy model, zamawiając dostępne już w sprzedaży akcesoria.

Jak ochronić iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max?
Co prawda iPhone 15 Pro i Pro Max to modele, które powstały na bazie tytanowej konstrukcji, nie oznacza to jednak, że nie należy im się dodatkowa ochrona. Oryginalne etui iPhone 15 Pro, dopasowane do urządzenia, jest już w sprzedaży. Znajdziesz także całe zestawy ochronne, takie jak 3MK ComfortSet, na który składa się poliwęglanowe etui, szkło hybrydowe do obiektywu aparatu, szkło hybrydowe na ekran iPhone'a 15 Pro oraz jednorazowy aplikator do montażu szkła. IPhone 15 Pro zabezpieczysz w domu, samodzielnie podążając z krótką instrukcją montażu.
Etui iPhone 15 Pro Max będzie z konieczności większe. Jeśli już wiesz, z której najnowszej technologii od Apple będziesz korzystać, zadbaj o jakość obrazu i wytrzymałość obudowy. Tytan czarny lub biały wspaniale będzie się prezentować w transparentnym etui, choć na rynku dostępna jest już pełna paleta barw. Dobierzesz swoje etui na iPhone od ręki!