Murem za polskim mundurem

2023-09-23 19:45:05(ost. akt: 2023-09-23 20:02:20)
Dziś w Orzyszu - w Wojskowej Stolicy Polski z inicjatywy wiceminister Rozwoju i Technologii Olgi Semeniuk - Patkowskiej odbyła się akcja "Murem za Polskim Mundurem".
Mieszkańcy razem z panią minister zaprotestowali w ten sposób przeciwko ohydnym atakom opozycji wymierzonym w polskich żołnierzy i funkcjonariuszy.
— To nasz gest solidarności z polskimi służbami mundurowymi, które strzegą bezpieczeństwa granic Naszego Państwa. W ten sposób mówimy "NIE" ohydnemu uderzeniu propagandy opozycji, które spowodował film celebrytki Holland. Rząd Zjednoczonej Prawicy od zawsze szanuje polski mundur. Dziś żołnierzom i funkcjonariuszom dziękujemy za ofiarną służbę. Za to, że możemy spokojnie spać w naszych domach — mówiła w Orzyszu wiceminister Rozwoju i Technologii Olga Semeniuk - Patkowska.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ja. #3111209 24 wrz 2023 11:28

    Brawo! Bardzo dobra reklama filmu A. Holland tylko co ma opozycja do filmu? Pani Holland zrealizowała bodajże w 1988 roku film o ks. Popiełuszce i był on tak samo zajadle atakowany przez PZPR jak ten dzisiejszy przez PiS.....

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz