Klub Europejskich Pasjonatów — rekrutacja ruszyła!

2023-09-23 11:41:31(ost. akt: 2023-09-23 11:44:47)

Autor zdjęcia: freepik

To wyjątkowy projekt, przygotowany z myślą o osobach w wieku 60 lat i starszych. To też wyjątkowa okazja, aby zgłębiać tajniki Europy, poznać ciekawych ludzi i uczestniczyć w inspirujących spotkaniach online. Czego można się spodziewać?
- Edukacji: można dowiedzieć się więcej o Unii Europejskiej, jej instytucjach oraz aktualnych wydarzeniach.
- Integracji: można poznać innych seniorów, z którymi będzie można wymieniać doświadczenia i poglądy.
- Inspiracji: można spotkać pracowników instytucji unijnych, ekspertów w dziedzinie europejskiej oraz aktywistów, którzy podzielą się swoją wiedzą.

A to nie wszystko! Dla dziesięciu seniorów, którzy wezmą udział w co najmniej siedmiu z dziesięciu warsztatów oraz w konkursie ogłoszonym podczas pierwszego spotkania, mamy wyjątkową niespodziankę. Będą mieli oni okazję wziąć udział w jednodniowym wydarzeniu w centrum Europa Experience w Warszawie na początku 2024 roku. Organizator pokryje koszty podróży, wyżywienia oraz noclegu dla dziesięciu uczestników projektu.

Rekrutacja potrwa do 25 września do godziny 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji poprzez formularz dostępny pod linkiem: Arkusz zgłoszeniowy.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem klubeuropejskichpasjonatow@gmail.com.

Proszę pamiętać, że o zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje data wysłania formularza zgłoszeniowego, z zachowaniem parytetu płci.