Ważna informacja dla podróżujących. Na przejściu granicznym w Bezledach i Grzechotkach wystąpią utrudnienia

2023-09-20 18:00:40(ost. akt: 2023-09-20 16:29:44)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

To bardzo ważna informacja dla podróżujących, którzy mają zamiar przechodzić w najbliższych dniach przechodzić przez przejście graniczne w Bezledach i Grzechotkach. Osoby te, muszą być przygotowane na duże utrudnienia.
W związku z konserwacją instalacji elektrycznej po stronie rosyjskiej, na drogowym przejściu granicznym w Bezledach i Grzechotkach będzie czasowo wstrzymana odprawa osób i środków transportu.

Utrudnienia związane z wyłączeniem prądu będą prowadzone w godz. 9-13 w wyznaczonych dniach.

W czwartek (21 września) na przejściu Grzechotki-Mamonowo i w poniedziałek (25 września) na przejściu Bezledy-Bagrationowsk

Straż graniczna zwraca się z prośbą do podróżnych, żeby uwzględnili tę informację przy planowaniu tras przejazdu i wyborze przejścia granicznego.


W środowym (20 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Przystanek MPK i tramwajowyOlsztyn stracił ponad milion
Atak hakerski sparaliżował Olsztyn. Ile straciło na nim miasto? Jak się zabezpieczy? Na jakim etapie jest śledztwo? I dlaczego, po prawie trzech miesiącach, nie działa jeszcze strona Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie?

Znamy koszt remontu wiaduktu przy rondzie Bema
Wiadukt im. Powstańców Węgierskich 1956 roku w Olsztynie wymaga remontu. Strategiczny dla komunikacji miasta most w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy może obniżyć swoją nośność.

Rząd przyjął uchwałę w sprawie sytuacji na Lampedusie
Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie sytuacji na Lampedusie. "Chcemy wysłać wyraźny sygnał przestrogi, bo Lampedusa jest taką przestrogą. Cała Europa, cała UE może wyglądać jak Lampedusa, jeśli będziemy brnęli w te same błędy" - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl