Zaginął Piotr Bekier z Olsztynka. Nastolatek oddalił się z placówki opiekuńczo-wychowawczej

2023-09-20 12:19:49(ost. akt: 2023-09-20 12:35:26)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku prowadzą poszukiwania 16-latka. Piotr Bekier samowolnie oddalił się z placówki opiekuńczo-wychowawczej. Każdy, kto posiada informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia 16-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.
W sobotę (9 września) funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Olsztynku otrzymali zawiadomienie o tym, że 16-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego oddalił się z placówki opiekuńczo-wychowaczej.

W dniu zgłoszenia wyszedł z miejsca pobytu i do tej pory nie nawiązał kontaktu. Trwają czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 16-latka.

Piotr Bekier jest szczupłej budowy ciała, ma 180 cm wzrostu i ciemne włosy.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę, spodnie koloru niebieskiego i czerwone buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 16-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia zaginionego mogą kontaktować się osobiście z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 47 731 19 81.


W środowym (20 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Przystanek MPK i tramwajowyOlsztyn stracił ponad milion
Atak hakerski sparaliżował Olsztyn. Ile straciło na nim miasto? Jak się zabezpieczy? Na jakim etapie jest śledztwo? I dlaczego, po prawie trzech miesiącach, nie działa jeszcze strona Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie?

Znamy koszt remontu wiaduktu przy rondzie Bema
Wiadukt im. Powstańców Węgierskich 1956 roku w Olsztynie wymaga remontu. Strategiczny dla komunikacji miasta most w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy może obniżyć swoją nośność.

Rząd przyjął uchwałę w sprawie sytuacji na Lampedusie
Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie sytuacji na Lampedusie. "Chcemy wysłać wyraźny sygnał przestrogi, bo Lampedusa jest taką przestrogą. Cała Europa, cała UE może wyglądać jak Lampedusa, jeśli będziemy brnęli w te same błędy" - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl