Policja z Olsztyna szuka sprawcy uszkodzonej szyby w jednej z olsztyńskich hal sportowych

2023-09-17 15:00:00(ost. akt: 2023-09-16 10:40:36)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia szyby okiennej w hali sportowej na terenie Olsztyna. Łączna wartość strat szacowana jest na prawie 1400 złotych. Każdy, kto posiada informacje, które mogą doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na zdjęciu, która może mieć związek z przestępstwem, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności uszkodzenia szyby okiennej przez jej wybicie w hali sportowej na terenie Olsztyna.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia. Łączna wartość strat szacowana jest na prawie 1400 złotych.

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę, który może mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.:, 47 73 138 32, 47 73 134 94, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl


W weekendowym (15-17 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Stało się. Mamy Regionalne Biuro PARP
W Olsztynie zostało otwarte Biuro Regionalne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, które ma być wsparciem dla przedsiębiorców. Jego utworzenie zapowiedziała w maju Olga Semeniuk- Patkowska, wiceminister rozwoju i technologii.

Mistrz Polski Kuba Wilczak z ojcem i trenerem Szymonem WilczakiemCoraz lepszy mistrz Polski z Olsztyna
Na początku września w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski we fryzjerstwie i barberingu. Zawody odbyły się podczas targów Beauty Forum Hair. Kuba Wilczak z Olsztyna wrócił z tytułem mistrza i złotym pucharem.

Budują nową oś zła?
Wizyta dyktatora Korei Północnej Kim Dzong Una u prezydenta Rosji Władimira Putina budzi skojarzenia z osią zła i okresem zimnej wojny, kiedy oba kraje blisko współpracowały przeciw Zachodowi. Formalnie Kreml ma pomóc w budowie nowych satelitów dla Pjongjangu.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl