Zderzenie na skrzyżowaniu ul. Towarowej i Dworcowej w Olsztynie. Wszystko przez nieuwagę

2023-09-13 15:04:43(ost. akt: 2023-09-13 15:21:27)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na Placu Ofiar Katynia w Olsztynie. Wszystko przez nieuwagę jednego z kierowców, który nie ustąpił pierwszeństwa.
W środę (13 września) w rejonie skrzyżowania ul. Towarowej i ul. Dworcowej na Placu Ofiar Katynia, doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

— Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 33-letni kierujący mazdą nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w hyundaia — poinformował mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policja apeluje o ostrożność za kierownicą.


We wtorkowym (12 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Ten las poszedł pod topór, bo był przeszkodą lotniczą. Teraz szpeci wjazd do Olsztyna [ZDJĘCIA]
Wjeżdżając do Olsztyna od strony Dajtek, nie sposób nie zauważyć tego, co zostało po wyciętym lesie. To nie teren pod inwestycję, jak mogłoby się wydawać. Te drzewa zakończyły swój żywot, bo znalazły się w złym miejscu w złym czasie.

Niesamowite odkrycia archeologiczne
To, jak bardzo ważne jest dbanie o historię, doskonale wiedzą archeolodzy, którzy w Muzeum w Grunwaldzie zaprezentowali swoje nowe odkrycia z pola bitwy. Wystawa wręcz zapiera dech w piersiach.

Kolejny atak wilków? Miały zagryźć kota
Wilki co jakiś czas dają o sobie znać, atakując zwierzęta gospodarskie, a nawet domowe. Nie brakuje jednak opinii, że te ataki mogą być sprawką nie wilków, ale dziko żyjących psów. Jakkolwiek by było, lepiej dobrze zabezpieczyć żywy inwentarz, a domowe zwierzęta nie puszczać wolno.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl