Olsztyńska policja poszukuje czwórki młodych osób, którzy uszkodzili bramę na jednym z olsztyńskich osiedli

2023-09-14 08:00:00(ost. akt: 2023-09-13 15:16:37)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia bramy wjazdowej, której łączna wartość strat wyniosła 3 tysiące złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osób widocznych na zdjęciu, które mogą mieć związek z przestępstwem, proszony jest o pilny kontakt z policją.
Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności uszkodzenia siłownika bramy wjazdowej do jednego z osiedli na terenie Olsztyna.

Do zdarzenia doszło 9 czerwca. Wartość strat wyceniono na 3 tysiące złotych.

Fot. KMP Olsztyn

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na którym widać osoby, które mogą mieć związek z przestępstwem.

Fot. KMP Olsztyn

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osób widocznych na zdjęciu, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.:, 47 73 138 32, 47 73 134 94, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl


We wtorkowym (12 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Ten las poszedł pod topór, bo był przeszkodą lotniczą. Teraz szpeci wjazd do Olsztyna [ZDJĘCIA]
Wjeżdżając do Olsztyna od strony Dajtek, nie sposób nie zauważyć tego, co zostało po wyciętym lesie. To nie teren pod inwestycję, jak mogłoby się wydawać. Te drzewa zakończyły swój żywot, bo znalazły się w złym miejscu w złym czasie.

Niesamowite odkrycia archeologiczne
To, jak bardzo ważne jest dbanie o historię, doskonale wiedzą archeolodzy, którzy w Muzeum w Grunwaldzie zaprezentowali swoje nowe odkrycia z pola bitwy. Wystawa wręcz zapiera dech w piersiach.

Kolejny atak wilków? Miały zagryźć kota
Wilki co jakiś czas dają o sobie znać, atakując zwierzęta gospodarskie, a nawet domowe. Nie brakuje jednak opinii, że te ataki mogą być sprawką nie wilków, ale dziko żyjących psów. Jakkolwiek by było, lepiej dobrze zabezpieczyć żywy inwentarz, a domowe zwierzęta nie puszczać wolno.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl