PUPIL ROKU Głosowanie w pierwszym etapie zakończone! Teraz czas na finał ogólnopolski

2023-09-12 20:26:26(ost. akt: 2023-11-06 22:42:00)   Artykuł sponsorowany
Masz pieska, kotka lub inne ulubione zwierzątko domowe? Twój pupil może trafić na strony pięknego albumu, a Ty możesz zdobyć atrakcyjne nagrody i zaproszenia na sesję zdjęciową - oczywiście z ukochanym pupilem. W ramach naszej akcji posiadacze zwierząt domowych wybiorą także najlepszych weterynarzy i groomerów oraz sklepy zoologiczne.
KLIKNIJ I GŁOSUJ
w ogólnopolski finale

--------------------------
KLIKNIJ I SPRAWDŹ
WYNIKI

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
WYNIKI
„Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta” - napisał prawie trzysta lat temu Immanuel Kant, wielki filozof czasów oświecenia. Po trzech wiekach nie sposób nie zgodzić się z jego maksymą, a posiadanie zwierzaka w domu z roku na rok staje się coraz popularniejsze. Dziś zwierzęta domowe mieszkają w prawie dwóch trzecich gospodarstw domowych w Polsce. Ich właściciele podkreślają, że pupil, to nie tylko zwierzę żyjące w domu ale również członek ich rodziny. To empatyczne stworzenie wyczuwające emocje, reagujące na nasze zachowania, uczące się i mające własny charakter. Pupil potrafi zachwycić, wzruszyć, rozbawić.

Nasi Czytelnicy co roku mają wspaniałą okazję, aby pokazać, jak bardzo kochają swoje zwierzaki, zgłaszając je do akcji PUPIL ROKU. W jej ramach stworzymy wielką, internetową galerię pupili wszelkich gatunków. Później zdjęcia wybranych zwierzaków zamieścimy w specjalnym dodatku do gazety, a ich właściciele zdobędą nagrody. Pupile staną się też prawdziwymi gwiazdami Facebooka. Przede wszystkim jednak zwieńczeniem akcji będzie wydanie pięknego albumu „NASZE PUPILE”, w którym znajdą się zdjęcia zwierzaków z całej Polski.

Wyjątkowy album
NASZE PUPILE 2023


To będzie druga edycja albumu „Nasze Pupile”. Pierwszy tom wydany rok temu był dosłownie rozchwytywany. Nic w tym dziwnego, bo na jego stronach znalazło się mnóstwo pięknych zdjęć pupili. Zdjęciom towarzyszyły opisy, w których ich właściciele opowiadali historie swoich ulubieńców, mówili o tym, za co kochają ich najbardziej i co daje największą radość z ich posiadania.

Tegoroczna edycja albumu zostanie wydana pod koniec roku. Podobnie, jak w ubiegłym roku będzie to wydawnictwo wysokiej jakości - w twardej oprawie, wydrukowane na kredowym, błyszczącym papierze. Na jego stronach każde województwo będzie reprezentować 10 psów, 10 kotów i 10 zwierzaków innych gatunków.

Album będzie promowany przez kilkanaście dzienników regionalnych i ich serwisów internetowych z całej Polski, a także na ich fanpage’ach na Facebooku.

Twój pupil może trafić
na okładkę i zostać gwiazdą
kampanii promocyjnej albumu

Pupile, które zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji, staną się prawdziwymi gwiazdami. Ich zdjęcia trafią na okładkę albumu, a na jego stronach ukaże się kilka kolejnych, całostronicowych fotografii. Właściciele tych zwierzaków będą mogli obszernie przedstawić swoich ulubieńców, a wcześniej, wraz z pupilami wezmą udział w specjalnej, profesjonalnej sesji fotograficznej, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej albumu. Zostanie ona przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy ponad milion osób!

Najlepsi weterynarze,
mistrzowie wśród groomerów
i super sklepy zoologiczne

W największej w Polsce akcji adresowanej do właścicieli zwierząt domowych nie może zabraknąć rankingów usług, z których oni korzystają. Dlatego głosami naszych Czytelników zostaną przyznane tytuły Weterynarz Roku, Groomer Roku oraz Sklep Zoologiczny Roku.

Każdy posiadacz psa lub kota szuka weterynarza, który nie tylko ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie w medycynie weterynaryjnej, lecz także ma odpowiednie podejście do zwierzaka i jego właściciela. Poza dbaniem o zdrowie czworonoga ważny jest też jego wygląd. Właściciele pupili chętnie korzystają z usług groomerów. Ten rynek szybko się rozwija i przybywa mistrzów psiej i kociej urody. Wszyscy właściciele zwierząt domowych robią zakupy w sklepach zoologicznych. Tam także liczy się nie tylko oferowany asortyment, lecz także jakość obsługi i fachowość porad udzielanych przez personel sklepu.

Nasza akcja jest doskonałą okazją, aby stworzyć i zaprezentować rankingi usług tych branż w naszym województwie. Właściciele pupili ocenią usługi i w ten sposób polecą je innym, a dla weterynarzy, groomerów i sklepów będzie to znakomita okazja do promocji.

Osobno w miastach i powiatach
oraz w skali województwa

Najpiękniejsze zdjęcia psów i kotów naszych Czytelników zostaną wybrane w głosowaniu, które będzie prowadzone osobno w każdym powiecie naszego województwa. Natomiast głosowanie na inne zwierzaki domowe oraz głosowanie w kategoriach Weterynarz Roku, Groomer Roku i Sklep Zoologiczny Roku będzie prowadzone w skali całego województwa.

Laureaci z każdego miasta i powiatu zdobędą opisane poniżej nagrody. Na strony albumu „NASZE PUPILE” trafi 10 psów i 10 kotów spośród zwycięzców z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa oraz 10 pupili innych gatunków, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu.

Akcję „Pupil Roku” zakończy ogólnopolski finał, do którego awansuje pięć piesków, pięć kotków oraz pięć innych zwierzaków z najwyższych miejsc wojewódzkich rankingów. W finale wezmą udział także reprezentanci innych regionów. Wszyscy, z równymi szansami, rozpoczną nową walkę o głosy, która wyłoni ogólnopolskich zwycięzców akcji.

Zdjęcia psa, kota oraz innego pupila, które w finale zdobędą najwięcej głosów, trafią na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciele tych pupili zdobędą główne nagrody finansowe 5000 złotych! Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w finale ogólnopolskim otrzymają zaproszenia na wyjazdy do SPA - oczywiście z pupilem.

Ogólnopolski finał zakończy także głosowania w kategoriach Weterynarz Roku, Groomer Roku i Sklep Zoologiczny Roku. Na zwycięzców także będą czekać nagrody finansowe 5000 złotych.

Artykuły i zdjęcia w gazecie
i dodatek prezentujący laureatów

Przez cały czas trwania naszej akcji zdjęcia pupili, które będą liderami rankingów, będziemy prezentować w galeriach w naszym serwisie, na fanpage’u na Facebooku, a także w drukowanym wydaniu gazety.

Po zakończeniu głosowania laureatów przedstawimy w specjalnym dodatku do gazety. Na jego strony trafią zdjęcia piesków i kotów, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie oraz pierwsza dziesiątka wśród innych pupili. Na stronach dodatku przedstawimy też weterynarzy, groomerów i sklepy zoologiczne, które zwyciężą w plebiscycie.

Czekają nagrody!

Kategorie PIES i KOT

Właściciele psów i kotów, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

pamiątkowy dyplom związany z udziałem pupila w akcji

voucher na poduszkę ze zdjęciem pupila


voucher na zakupy w internetowym sklepie zoologicznym o wartości 100 złotych

publikację zdjęcia pupila w specjalnym dodatku do gazety po zakończeniu akcji

Ranking wojewódzki i główne nagrody

Właściciele 10 psów i 10 kotów, które wśród zwycięzców z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów w województwie zdobędą:

• voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

publikację zdjęcia pupila w wyjątkowym albumie „NASZE PUPILE”

pamiątkowy egzemplarz albumu „NASZE PUPILE” ze zdjęciem swojego ulubieńca

Właściciele psów i kotów, które zajmą drugie i trzecie miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów dodatkowo zdobędą:

vouchery na zakupy w internetowym sklepie zoologicznym o wartości 750 złotych

awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciele psa i kota, które zajmą pierwsze miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów dodatkowo zdobędą:

vouchery na zakupy w internetowym sklepie zoologicznym o wartości 1000 złotych


Zdjęcie pupili, które zdobędą najwięcej głosów trafi na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciele zwierzątek otrzymają zaproszenia na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej albumu „NASZE PUPILE”.

Na właścicieli tych zwierzaków czeka także nagroda finansowa w wysokości 5000 złotych.


Kategoria INNE ZWIERZAKI

Właściciele 10 pupili, które zdobędą najwięcej głosów w kategorii Inne zwierzaki otrzymają:

dyplom związany z udziałem pupila w akcji
publikację zdjęcia pupila w wyjątkowym albumie „NASZE PUPILE”
pamiątkowy egzemplarz albumu „NASZE PUPILE” ze zdjęciem swojego ulubieńca
publikację zdjęcia pupila w specjalnym dodatku do gazety po zakończeniu akcji
voucher na poduszkę ze zdjęciem pupila

Właściciele pupili, które zajmą drugie i trzecie miejsca w województwie w kategorii Inne zwierzaki dodatkowo zdobędą:

voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem


vouchery na zakupy internetowym w sklepie zoologicznym o wartości 250 złotych

awans do ogólnopolskiego finału akcji

Właściciel zwierzątka, które zajmie pierwsze miejsca w województwie w kategorii Inne zwierzaki dodatkowo zdobędzie:

voucher na profesjonalną sesję zdjęciową ze swoim pupilem

voucher na zakupy w internetowym sklepie zoologicznym o wartości 500 złotych

publikację zdjęcia pupila na okładce specjalnego dodatku do gazety prezentującego laureatów akcji
awans do ogólnopolskiego finału akcji

Dodatkowo awans do ogólnopolskiego finału zdobędą pupile, które zajmą czwarte i piąte miejsce w wojewódzkim rankingu.

Nagrody w ogólnopolskim finale

Właściciele innych pupili, które w ogólnopolskim finale akcji zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w hotelu ze SPA, na który oczywiście będą mogli zabrać swojego ulubieńca.

Dodatkowo zdjęcie pupila, który zdobędzie najwięcej głosów trafi na okładkę albumu „NASZE PUPILE”, a właściciel zwierzątka otrzyma zaproszenia na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej albumu „NASZE PUPILE”.

Na właściciela tego zwierzaka czeka także nagroda finansowa w wysokości 5000 złotych.


Nagrody w kategoriach
Weterynarz Roku, Groomer Roku
oraz Sklep Zoologiczny Roku

Laureaci pierwszego miejsca w tych kategoriach otrzymują:

• dyplom przygotowany do ekspozycji w gabinecie bądź sklepie
• prezentację laureata w kampanii na Facebooku
• prezentację w specjalnym dodatku do gazety podsumowującym akcję
• awans do ogólnopolskiego finału
• prezentację w albumie „NASZE PUPILE”

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach otrzymują:

• dyplom przygotowany do ekspozycji w gabinecie bądź sklepie
• prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety podsumowującym akcję
• awans do ogólnopolskiego finału
• publikację na liście laureatów w albumie „NASZE PUPILE”

Nagrody w ogólnopolskim finale

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału zdobędą główne tytuły:

Weterynarz Roku Polski 2023
Groomer Roku Polski 2023
Sklep Zoologiczny Roku Polski 2023

Otrzymają oni także statuetki oraz główne nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych.

________________________________________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl