Auchan wspiera sprzedaż produktów od dostawców lokalnych!

2023-09-08 15:43:44(ost. akt: 2023-09-11 11:52:55)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Auchan

Przyjdź do Hipermarketu Auchan w Olsztynie w dniach od 8 do 24 września, zobacz naszą ofertę! W dniach 8-24 września 2023 r. Auchan w Olsztynie organizuje sprzedaż produktów lokalnych i regionalnych, aby promować, to co dobre, zdrowe i lokalne. W ofercie sklepu, w specjalnej strefie, znajdziemy szeroki wybór produktów pochodzących od regionalnych producentów z Warmii i Mazur, ale również producentów z innych regionów Polski.
Obrazek w tresci

Producenci z Warmii i Mazur biorący udział w wydarzeniu, to między innymi : Octim z pobliskiego Olsztynka, firma działająca od 1965 roku słynąca z doskonałych musztard, sosów i octu, Kętrzyński - czyli producent ulubionego majonezu mieszkańców Warmii i Mazur, Warmia - która skusi smakoszy wędlin swoimi lokalnymi produktami z Biskupca obok Olsztyna.

Dla osób lubiących słodkości dostępne będą sękacze producenta MARK z Giżycka i Piernik Kętrzyński z Kętrzyna oraz Miody z Tomaszkowa od producenta Mazurskie Miody, dodatkowo jako NOWOŚĆ znajdziemy Śliwkę i Krówkę z JUTRZENKI DOBRE MIASTO.

Ponadto w ofercie znajdziemy produkty producentów znanych browarów z województwa, marki takie jak: Browar Kormoran, Jurand, czy Mazurski Browar. Dostępne będą także alkohole kraftowe z Mazurskiej Manufaktury oraz od Mazurskich Miodów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Auchan w Olsztynie!