Zaginął Oliwier Cybulski z Olsztyna. Nastolatek nie wrócił do młodzieżowego ośrodka wychowawczego

2023-09-08 15:03:10(ost. akt: 2023-09-08 21:28:26)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania 14-letniego Oliwiera Cybulskiego, który nie powrócił do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Każdy, kto posiada informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia 14-latka, bądź ma jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.
W poniedziałek (4 września) policjanci otrzymali zawiadomienie o tym, że 14-letni mieszkaniec Olsztyna nie powrócił do młodzieżowego ośrodka wychowawczego z przepustki.

Policjanci ustalili, że młodzieniec po udzielonej przepustce miał zgłosić się w młodzieżowym ośrodku wychowawczym, lecz tego nie uczynił.

W piątek (1 września) wyszedł z miejsca zamieszkania. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Trwają czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 14-latka.

Oliwier Cybulski jest szczupłej budowy ciała, ma 180 cm wzrostu i ciemne włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki, szarą bluzę kapturem, czarne buty, miał przy sobie saszetkę moro.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 14-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia zaginionego mogą kontaktować się osobiście z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605-549-341.