Zamieszkaj w pięknym, zacisznym miejscu pod Olsztynem!

2023-09-08 13:27:32(ost. akt: 2023-09-11 11:01:03)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: K. Drajkopel

Jeśli spytać osób szukających swojego miejsca na ziemi, wiele z nich – zwłaszcza tych, które mają rodziny, wskaże, że ich ideałem jest mieszkanie blisko natury, w kameralnym miejscu – ale blisko miasta. Marzeniem jest uroczy dom na wsi wśród zieleni, z ogródkiem i tarasem. Ze wszystkimi zaletami życia na wsi, a równocześnie z udogodnieniami miasta na wyciągnięcie ręki.
Jeśli marzy wam się takie życie, z pewnością zechcecie przyjrzeć się nowopowstałej enklawie nieopodal Olsztyna. Jonkowo, bo o tym miejscu jest mowa, już lata temu zostało zauważone przez okolicznych mieszkańców jako miejscowość spełniająca wszystkie powyższe warunki. Jonkowo to urokliwa miejscowość gminna zatopiona w zieleni, z szybkim dojazdem do Olsztyna. 15 minut drogi – dodajmy, drogi wśród pięknych lasów – i już jesteśmy w stolicy naszego województwa. Samo zaś Jonkowo oferuje wszystko, co potrzeba do codziennego, wygodnego życia. Mamy tu szkołę podstawową, przedszkole, kościół, pocztę, liczne sklepy i oczywiście urząd gminy.

Obrazek w tresci

W tych „pięknych okolicznościach przyrody”, praktycznie w centrum wsi powstała spokojna enklawa: sześć domów jednorodzinnych w zamkniętym dla ruchu samochodowego miejscu. Do osiedla dojedziemy drogą asfaltową, a gdy dotrzemy, zastaniemy ciszę, spokój i zieloną okolicę. To miejsce, w którym można planować spokojne, rodzinne życie - gdzie dzieci będą jeździć rowerkami bez obaw o przejeżdżające auta, a rodzice po ciężkim dniu pracy mogą na nie zerkać pijąc kawę na tarasie.

Obrazek w tresci

Do szkoły dojdziemy spacerkiem w kilka minut, bo to tylko 700 metrów. Podobne odległości mamy do przedszkola, kościoła i urzędu gminy. Jeszcze mniej zajmie nam spacer na pizzę, czy do marketów DINO i Biedronka – bo to tylko 600 metrów.

Osiedle przy ul. Słonecznej to domy jednorodzinne. W odróżnieniu od często obecnie oferowanych bliźniaków, czy szeregowców dają bez porównania więcej komfortu, poczucia prywatności, swobody i ciszy.

Obrazek w tresci

Najważniejsze dane:


* Budynki w technologii tradycyjnej murowanej, posadowione na ławach fundamentowych żelbetowych.
* Powierzchnia użytkowa 183m2 wraz z garażem.
* Ściany konstrukcyjne zewnętrzne wykonane z gazobetonu firmy Solbet, grubość 24 cm ocieplone styropianem o grubości 20 cm.
* Okna trzyszybowe PCV.
* Dach deskowany pokryty dachówką ceramiczną
* Brama garażowa firmy Hörmann. Drzwi wejściowe i boczne firmy Martom o g. 55mm.
* Elewacja: tynk silikonowy
* Stan: do wykończenia

Jeśli rozglądacie się za wygodnym i pięknym miejscem do życia, urocze osiedle w Jonkowie to godna rozważenia opcja!
Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji! Tel. 601 650 981

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci