Gwałty w Paryżu Szokujące! Brazylijski turysta został zgwałcony i okradziony w publicznej toalecie w centrum Paryża. Kim był sprawca?

2023-09-08 09:04:40(ost. akt: 2023-09-08 09:07:27)
Paryż

Paryż

Autor zdjęcia: Fratria

Brazylijski turysta twierdzi, że został wykorzystany seksualnie i okradziony we wtorek wczesnym rankiem w publicznej toalecie nad Sekwaną w centrum Paryża – poinformował francuski dziennik „Le Figaro”.

Brazylijczyk zgwałcony i okradziony


Turysta spacerował nad brzegiem Sekwany około godz. 5 rano, kiedy podszedł do niego osobnik, wpychając go do publicznej toalety i zmuszając do odbycia stosunku seksualnego. W pewnym momencie wspólnik napastnika wtargnął do toalety i ukradł torbę ofiary.

Według źródła policyjnego, sprawcą domniemanego gwałtu jest osobnik pochodzenia północnoafrykańskiego – pisze „Le Figaro”.

W ostatnim czasie w Paryżu doszło do kilku gwałtów


Jak zauważa dziennik, w ostatnim czasie w Paryżu doszło do kilku gwałtów. Nielegalny imigrant z Algierii, dopiero co zwolniony z więzienia, został aresztowany za napaść z nożem w ręku i gwałt na 47-letniej kobiecie, która spała przy otwartym oknie w 11. dzielnicy Paryża.

Niedługo potem kobieta z Austrii została zgwałcona po wyjściu z baru w 10. dzielnicy, a kelner w barze w 18. dzielnicy zgwałcił 21-latkę. Pod koniec sierpnia 55-letnia kobieta została zgwałcona w windzie swojego bloku w dzielnicy Batignolles – dodaje „Le Figaro”.

Tekst ukazał się na portalu wpolityce.pl