Zaginął Arkadiusz Gajewski. Mieszkaniec Ostródy od kilku tygodni nie nawiązał kontaktu z rodziną

2023-09-06 13:14:46(ost. akt: 2023-09-06 13:14:15)

Autor zdjęcia: KPP Ostróda

Ostródzcy policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Ostródy – Arkadiusza Gajewskiego. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego i jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z policją.
Policjanci z Ostródy prowadzą poszukiwania 32-letniego Arkadiusza Gajewskiego.

Mężczyzna w czerwcu wyjechał do pracy do Niemiec. W połowie miesiąca pracodawca wykupił mu bilet powrotny do miejsca zamieszkania, jednak do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu, jest szczupły, ma niebieskie oczy i ciemne, krótkie włosy.

Jego znakiem szczególnym jest tatuaż na prawym przedramieniu oraz widoczna blizna na czole.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Arkadiusza Gajewskiego proszone są o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112 lub dzwoniąc bezpośrednio na telefon Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie – 47 7324 200.


W poniedziałkowym (4 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Elżbieta SzydlikNauczyciele są zawsze gotowi
Nowy rok szkolny, nowe wyzwania. 4 września wybrzmiały pierwsze dzwonki w szkołach. O nastrojach wśród nauczycieli, ich oczekiwaniach i potrzebach rozmawiamy z Elżbietą Szydlik, przewodniczącą Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Olsztynie.

PiS przedstawił swoich kandydatów w okręgu olsztyńskim
W sobotę PiS przedstawił listę swoich kandydatów do Sejmu i Senatu w okręgu olsztyńskim. Zgodnie z przewidywaniami otwiera ją minister cyfryzacji Janusz Cieszyński. Drugi na liście jest wojewoda Artur Chojecki. Z trójką kandyduje poseł Iwona Arent.

U nas nie brakuje rąk do pracy fizycznej
Podczas gdy prawie w całej Polsce przedsiębiorcy mają trudności z pozyskaniem pracowników fizycznych, na Warmii i Mazurach rąk do pracy nie brakuje. Eksperci alarmują jednak, że skokowy wzrost płacy minimalnej przyczynił się do spadku efektywności i dużej rotacji kadr.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl