Policjanci z Olsztyna wystąpią w programie telewizyjnym "Policjanci z sąsiedztwa"

2023-09-06 08:43:17(ost. akt: 2023-09-06 10:21:50)

Autor zdjęcia: mat.pras

Czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” powraca na antenę telewizji. Od września znów możemy śledzić losy ulubionych policjantów, a wśród nich funkcjonariuszy z Olsztyna – sierż. szt. Darię Mitręgę i podkom. Huberta Kryścio.
„Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów.

Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, których do tej pory nie było, a balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów. Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to aż 30 odcinków, które będą trzymać w napięciu, bawić, a przede wszystkim odkryją sekrety pracy polskiej policji.

W tym sezonie nie zabraknie wymagających poświęcenia interwencji, ale też dowcipnych dialogów policjantów z Olsztyna. Funkcjonariusze – Sierż. szt. Daria Mitręga i Podkom. Hubert Kryścio po raz kolejny będą musieli udowodnić oddanie i zrozumienie dla mieszkańców Olsztyna.

Fot. mat.pras

Oprócz pary z Olsztyna, w 4. sezonie zobaczymy znane już widzom pary - Aleksandrę i Piotra z Krynicy Morskiej, Żanetę i Andrzeja z Sieradza oraz Maję i Kubę z Nowego Tomyśla. Ponownie zawitamy także do Oleśnicy, Jeleniej Góry i Kalet, gdzie zobaczymy nieco odświeżone duety funkcjonariuszy.

Fot. mat.pras