Rosjanie na wakacjach

2023-08-21 11:59:18(ost. akt: 2023-08-21 12:22:44)

Autor zdjęcia: Pixabay

Turcja to bardzo popularny kierunek turystyczny. Turcja jest również jednym z nielicznych miejsc wakacyjnych, do których mogą dotrzeć Rosjanie. Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie ukazujące, jak rosyjscy turyści zachowali się podczas pobytu w kurorcie w Antalyi.
Białoruski serwis NEXTA opublikował filmik z 5-gwiazdkowego hotelu w Antalyi, która jest jednym z najpopularniejszych tureckich kurortów. Jak się okazuje, turyści z Rosji, którzy spędzali tam wakacje, nie tylko wypoczywali na plażach, ale również ciężko "pracowali" w hotelowej restauracji.

O ich "pracy" nie wiedział nikt ,aż do chwili gdy pracownicy serwisu sprzątającego weszli do pokoju Rosjan, gdzie natrafili na szokujące odkrycie. W torbach, siatkach i lodówce znaleziono ponad 35 kg skradzionych z hotelu "łupów".

Na nagraniu widać, że stanowiły one głównie herbatę, słodycze, napoje, jogurty, dżemy, słone przekąski, owoce, masło oraz żywność zabraną z bufetu i owiniętą folią aluminiową, zapewne, żeby było "na później". Oprócz tego odkryto również spore zapasy kosmetyków hotelowych, cukru w saszetkach i innych produktów zdecydowanie nienależących do rosyjskich turystów.