Action otworzy swój pierwszy sklep w Kętrzynie

2023-08-17 18:05:46(ost. akt: 2023-08-17 12:53:40)

Autor zdjęcia: Action

Sieć dyskontów Action już niedługo otworzy swój pierwszy sklep w Kętrzynie. Obiekt zajmie powierzchnię 1046 metrów kwadratowych i zatrudnienie w nim znajdzie 10 osób. To już 287 lokalizacja marki w Polsce.
Action, najszybciej rozwijająca się sieć dyskontów niespożywczych w Europie, kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. Marka zagości tym razem w Kętrzynie, otwierając swój pierwszy sklep w tym mieście. Będzie to 287 lokalizacja marki w Polsce, wzmacniająca dalszy rozwój sieci sklepów jeszcze w tym roku.

Już od 26 sierpnia mieszkańcy Kętrzyna i okolic będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej formuły Action: 6 000 dobrej jakości produktów w 14 kategoriach produktowych (od zabawek i rękodzieła po artykuły gospodarstwa domowego, ogrodnictwa, majsterkowania i żywności) w najniższej możliwej cenie.

Action oferuje zaskakujący asortyment - co tydzień na półkach pojawia się 150 nowych produktów, a ponad 1500 produktów jest wycenionych na mniej niż 5 złotych. Średnia cena wszystkich produktów wynosi natomiast mniej niż 10 złotych.

— Otwarcie sklepu w Kętrzynie to kolejny krok w rozwoju Action zarówno w Polsce, jak i w regionie. Liczymy na to, że uda nam się dotrzeć do nowych klientów, oferując im wyjątkowe doświadczenia zakupowe — wyjaśnia Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce.

Sławomir Nitek dodał, że otwierając nowe sklepy, Action zwraca uwagę na lokalizację, w której będą się one znajdować. Dobry dojazd do sklepu, wygodny parking a także bliskość centrum miasta lub znanego już mieszkańcom, centrum handlowego sprawiają, że sklepy wyróżniają się atrakcyjnym położeniem.

Action posiada ponad 2300 sklepów w Europie i zatrudnia już 68 tysięcy pracowników. W Polsce liczba pracowników przekracza już ponad 3 tysiące.

Nowy sklep w Kętrzynie zajmie powierzchnię 1046 metrów kwadratowych i będzie zlokalizowany przy ul. Budowlanej 11 (centrum handlowe STOP SHOP). Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.


W czwartkowym (17 sierpnia) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Punkty karne będą liczone po staremu
Było trochę zamieszania, ale już chyba wiadomo, od kiedy punkty karne będą liczone po nowemu. A mówiąc precyzyjnie, po staremu, bo wracamy do rozwiązań, które już były. Ta data — wszystko na to wskazuje — to 17 września.

Prezydent Olsztyna szykuje się na inne wybory?
Czy w Olsztynie czeka nas znowu pojedynek Piotr Grzymowicz-Czesław Jerzy Małkowski? Wczoraj KO upubliczniła listy swoich kandydatów w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Skąd to pytanie? Bo nie ma nich prezydenta Piotra Grzymowicza. Zamiast niego w szranki z senator Lidią Staroń stanie najpewniej Ewa Kaliszuk, wiceprezydent Olsztyna.

Betonoza zniknie? Rząd przeznacza na to środki
Wybetonowane centra miast? Nawet na zielonych Warmii i Mazurach to problem. Na szczęście podejście do rynków bez zieleni się zmienia. Rusza specjalny, rządowy program.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydanie Magazynu Turystycznego Warmia&Mazury.

Już jest! Najnowszy numer Rolniczego ABC już w sprzedaży

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl