Samochód spłonął po zderzeniu z motocyklem. Nie żyją trzy osoby, w tym dziecko

2023-08-09 06:50:52(ost. akt: 2023-08-09 07:01:29)

Trzy ofiary śmiertelne w zderzeniu samochodu z motocyklem

Trzy ofiary śmiertelne w zderzeniu samochodu z motocyklem

Autor zdjęcia: ©KP PSP w Łowiczu

Samochód osobowy zderzył się motocyklem, a następnie doszczętnie spłonął. Nie żyje 48-latek kierujący motocyklem oraz kobieta z dzieckiem, którzy byli w aucie.
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (8 sierpnia) na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Nowe Zduny (woj. łódzkie). Chwilę przed godziną 16:00 służby zostały powiadomione o wypadku drogowym na wysokości skrętu na Zduńską Dąbrowę.

Rzecznik wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, mł. brygadier Jędrzej Pawlak, poinformował,że wyniku zderzenia samochód osobowy, w którym podróżowała kobieta z dzieckiem stanął w płomieniach.

Fot. @lowicz24.eu

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-latek kierujący motocyklem jechał drogą krajową w stronę Łowicza od Kutna i w nie do końca znanych okolicznościach uderzył w prawy bok opla corsy. Mężczyzna zginął na miejscu, motocykl jest w dużym stopniu uszkodzony. W samochodzie znajdowała się kobieta z około 6-letnim dzieckiem. Oboje zginęli. Pojazd jest kompletnie spalony - ipoinformował rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania w rozmowie z TVN24.