Uwaga kierowcy! Utrudnienia na trasie S51 przy zjeździe na Olsztynek

2023-08-05 16:59:56(ost. akt: 2023-08-05 17:49:11)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie S51 przy zjeździe na S7 w kierunku Olsztynka. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
W sobotę (5 sierpnia) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w rejonie zjazdu z drogi S51 w kierunku Olsztynka.

— Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 53-letnia kierująca osobowym samochodem marki alfa romeo, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w bariery energochłonne — poinformowała st. post. Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

53-latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

Występują utrudnienia w ruchu drogowym. Jeden pas w kierunku Warszawy jest zablokowany.


W weekendowym (4-6 sierpnia) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Mieszkańcy Warmii i Mazur zasługują na własne „M”

— Bezpieczny Kredyt 2% to produkt na miarę naszych czasów. To kolejna dotrzymana obietnica Prawa i Sprawiedliwości. Nasz rząd, który mam zaszczyt reprezentować, robi wszystko, by na bieżąco dawać wsparcie tam, gdzie taka pomoc jest potrzebna — podkreśla wiceminister Rozwoju i Technologii Olga Semeniuk-Patkowska i zachęca do skorzystania z tego rozwiązania.

Trzeba pożegnać się ze śledziem?
— Morza nie zabijemy, nawet tak małego jak Bałtyckie. Jednak niekoniecznie będą w nim żyły te gatunki, które uważamy za potrzebne. Z punktu widzenia człowieka sinice nie są wartościowym zamiennikiem dorszy czy śledzi — zauważa prof. dr hab. Jacek Piskozub, oceanolog z Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie.

Bez więzadeł po złoto uniwersjady
Trzeci start – trzeci medal. Uniwersjada to bez najmniejszych wątpliwości jedna z ulubionych imprez Konrada Bukowieckiego. – Bardzo się cieszę, że znów wracam ze złotym medalem i obroniłem tytuł – mówi kulomiot AZS UWM Olsztyn.

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydanie Magazynu Turystycznego Warmia&Mazury.

Już jest! Najnowszy numer Rolniczego ABC już w sprzedaży

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl