Trwa budowa salonu meblowego Bodzio Meble w Olsztynie. Jak idą prace? [GALERIA]

2023-07-19 17:15:22(ost. akt: 2023-07-19 15:01:32)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Dotychczas na działce przy ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie stało tylko kilka bilbordów, jednak wkrótce wszystko się zmieni. Powstaje tu ogromny salon meblowy. Nasz fotoreporter sprawdził jak idą prace przy budowie Bodzio Meble.
Do tej pory stało tu jedynie kilka bilbordów, jednak wszystko się niedługo zmieni. Na działce przy ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie powstaje ogromny salon meblowy.

Fot. Zbigniew Woźniak

Budynek salonu meblowego będzie miał trzy kondygnacje, choć pierwsza będzie tylko częściowo naziemna. Łącznie będzie tam 794 metry powierzchni użytkowej. Budynek będzie posadowiony na skarpie więc jego wysokość, w zależności od strony, będzie miała od 6,5 do niespełna 10 metrów. Klienci salonu będą mogli również skorzystać z parkingu na dwadzieścia aut.

Fot. Zbigniew Woźniak

Obszar o którym mówimy jest doskonale skomunikowany. Al. Sikorskiego to jedna z największych ulic Olsztyna, przy której znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Fot. Zbigniew Woźniak

Przypomnijmy, że będzie to już drugi salon tego producenta w Olsztynie. Pierwszy od wielu lat funkcjonuje przy ul. Wyszyńskiego.