Droga wyjazdowa z Olsztyna zablokowana w dwóch kierunkach. Doszło do wypadku z udziałem trzech aut

2023-06-27 14:08:29(ost. akt: 2023-06-27 16:37:43)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Do zdarzenia doszło dzisiaj (wtorek 27 czerwca) kilka minut po godz. 15. na al. Wojska Polskiego w Olsztynie na wysokości strzelnicy. Jedna osoba trafiła do szpitala.
We wtorek (27 czerwca) doszło do wypadku drogowego na wyjeździe z Olsztyna w kierunku Dywit. Jest to droga krajowa nr 51.

— Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 46-letni kierujący osobowym volkswagenem, z nieznanych na ten moment przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka citroenem. Ponadto w zdarzeniu uczestniczyło dostawcze iveco — poinformował mł. asp. Andrzej Jurkun.

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Jedna osoba trafiła do szpitala.

W wyniku zdarzenia doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych na jezdnię. Cała al. Wojska Polskiego i Sybiraków są zablokowane, podobnie jak droga z Dywit do Olsztyna. Policjanci kierują na objazdy przez miejscowość Kieźliny.
We wtorkowym (27 czerwca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.
W tej szkole każdy uczeń otrzymał świadectwo z paskiem
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów i uczennic AZPO było niesamowite. Młodzi ludzie nie tylko cieszą się z rozpoczęcia wakacji, ale także odbierają świadectwa, na które pracowali przez cały rok. Aby docenić ich wysiłki, Katarzyna Miąskowska, dyrektor AZPO, zdecydowała o tym, że nie tylko rozda świadectwa z wyróżnieniem („z czerwonym paskiem”), ale każdy z uczennic i uczniów AZPO otrzyma świadectwo z paskiem.
W Olsztynie będzie bezpieczniej
Czasy są niepewne, a w niepewnych czasach wymaga się podejmowania pewnych decyzji. Jedną z podstawowych potrzeb Polek i Polaków w 2023 roku jest bezpieczeństwo, dlatego w odpowiedzi na nią w Olsztynie został ukończony projekt „Bezpieczny MOF”, który pozwoli nam spać spokojniej.
Konfederacja partią obrotową?
Jeśli obie partie, czy to PiS, czy PO zgodzą się realizować nasz program, to wszystko jest na stole – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu” współprzewodniczący Konfederacji Sławomir Mentzen, odpowiadając na pytanie o ewentualną koalicję z Jarosławem Kaczyńskim lub Donaldem Tuskiem.
Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl