Zderzenie dwóch aut. Utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania al. Obrońców Tobruku i ul. Iwaszkiewicza w Olsztynie

2023-06-27 14:38:36(ost. akt: 2023-06-27 14:48:39)

Autor zdjęcia: KMP w Olsztynie

Uwaga kierowcy, w rejonie skrzyżowania al. Obrońców Tobruku i ul. Iwaszkiewicza występują utrudnienia w ruchu. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów.
Do zdarzenia doszło we wtorek (27 czerwca) w rejonie skrzyżowania al. Obrońców Tobruku i ul. Iwaszkiewicza.

— Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni kierujący hyundaiem skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w skodę — poinformował mł. asp. Andrzej Jurkun.

W wyniku zderzenie nikt nie trafił do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Utrudnienia w ruchu potrwają do czasu usunięcia pojazdów.


We wtorkowym (27 czerwca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.
W tej szkole każdy uczeń otrzymał świadectwo z paskiem
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów i uczennic AZPO było niesamowite. Młodzi ludzie nie tylko cieszą się z rozpoczęcia wakacji, ale także odbierają świadectwa, na które pracowali przez cały rok. Aby docenić ich wysiłki, Katarzyna Miąskowska, dyrektor AZPO, zdecydowała o tym, że nie tylko rozda świadectwa z wyróżnieniem („z czerwonym paskiem”), ale każdy z uczennic i uczniów AZPO otrzyma świadectwo z paskiem.
W Olsztynie będzie bezpieczniej
Czasy są niepewne, a w niepewnych czasach wymaga się podejmowania pewnych decyzji. Jedną z podstawowych potrzeb Polek i Polaków w 2023 roku jest bezpieczeństwo, dlatego w odpowiedzi na nią w Olsztynie został ukończony projekt „Bezpieczny MOF”, który pozwoli nam spać spokojniej.
Konfederacja partią obrotową?
Jeśli obie partie, czy to PiS, czy PO zgodzą się realizować nasz program, to wszystko jest na stole – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu” współprzewodniczący Konfederacji Sławomir Mentzen, odpowiadając na pytanie o ewentualną koalicję z Jarosławem Kaczyńskim lub Donaldem Tuskiem.
Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl