Funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej straży granicznej odzyskali skradzione BMW

2023-06-27 16:00:14(ost. akt: 2023-06-27 15:41:40)

Autor zdjęcia: WMSG

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi odnaleźli skradzione BMW. Samochód utracony w styczniu br. w Suwałkach stał w opuszczonym budynku gospodarczym.
Patrolowanie terenów przygranicznych, sprawdzanie pustostanów, czy prowadzenie działań polegających na zapobieganiu nielegalnej migracji, to codzienność.

Fot. WMSG

Tym razem funkcjonariusze Straży Granicznej w czwartek (22 czerwca) sprawdzili opuszczone pomieszczenie gospodarcze, znajdujące się w powiecie suwalskim. Okazało się, że pod plandeką ukryte jest auto.

BMW X5 o wartości 25 tys. zł zostało skradzione w styczniu br. Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z KMP w Suwałkach.

Fot. WMSG


We wtorkowym (27 czerwca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.
W tej szkole każdy uczeń otrzymał świadectwo z paskiem
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów i uczennic AZPO było niesamowite. Młodzi ludzie nie tylko cieszą się z rozpoczęcia wakacji, ale także odbierają świadectwa, na które pracowali przez cały rok. Aby docenić ich wysiłki, Katarzyna Miąskowska, dyrektor AZPO, zdecydowała o tym, że nie tylko rozda świadectwa z wyróżnieniem („z czerwonym paskiem”), ale każdy z uczennic i uczniów AZPO otrzyma świadectwo z paskiem.
W Olsztynie będzie bezpieczniej
Czasy są niepewne, a w niepewnych czasach wymaga się podejmowania pewnych decyzji. Jedną z podstawowych potrzeb Polek i Polaków w 2023 roku jest bezpieczeństwo, dlatego w odpowiedzi na nią w Olsztynie został ukończony projekt „Bezpieczny MOF”, który pozwoli nam spać spokojniej.
Konfederacja partią obrotową?
Jeśli obie partie, czy to PiS, czy PO zgodzą się realizować nasz program, to wszystko jest na stole – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu” współprzewodniczący Konfederacji Sławomir Mentzen, odpowiadając na pytanie o ewentualną koalicję z Jarosławem Kaczyńskim lub Donaldem Tuskiem.
Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl