Cztery osoby ranne w wypadku na trasie Ostróda-Elbląg w miejscowości Bogaczewo. Droga jest zablokowana

2023-06-27 11:53:58(ost. akt: 2023-06-27 12:36:28)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Do tragicznego wypadku doszło na drodze S7. Samochód, którym podróżowała matka z trójką dzieci dachował w miejscowości Bogaczewo. Na czas lądowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego droga zablokowana jest w obu kierunkach.
Do zdarzenia doszło we wtorek (27 czerwca) około godziny 11 na drodze S7 między Ostródą a Elblągiem.

Według policji 39-letnia kierująca straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i dachowała w miejscowości Bogaczewo. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały ranne.

— Kobieta przewoziła trójkę dzieci, najbardziej poszkodowany jest 11-latek, po którego przyleciał śmigłowiec LPR — przekazał nadkomisarz Krzysztof Nowacki w elbląskiej policji.

Na czas lądowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zablokowana jest droga w obu kierunkach.

Policja kieruje pojazdy na objazd drogą serwisową. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.00.


We wtorkowym (27 czerwca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.
W tej szkole każdy uczeń otrzymał świadectwo z paskiem
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów i uczennic AZPO było niesamowite. Młodzi ludzie nie tylko cieszą się z rozpoczęcia wakacji, ale także odbierają świadectwa, na które pracowali przez cały rok. Aby docenić ich wysiłki, Katarzyna Miąskowska, dyrektor AZPO, zdecydowała o tym, że nie tylko rozda świadectwa z wyróżnieniem („z czerwonym paskiem”), ale każdy z uczennic i uczniów AZPO otrzyma świadectwo z paskiem.
W Olsztynie będzie bezpieczniej
Czasy są niepewne, a w niepewnych czasach wymaga się podejmowania pewnych decyzji. Jedną z podstawowych potrzeb Polek i Polaków w 2023 roku jest bezpieczeństwo, dlatego w odpowiedzi na nią w Olsztynie został ukończony projekt „Bezpieczny MOF”, który pozwoli nam spać spokojniej.
Konfederacja partią obrotową?
Jeśli obie partie, czy to PiS, czy PO zgodzą się realizować nasz program, to wszystko jest na stole – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu” współprzewodniczący Konfederacji Sławomir Mentzen, odpowiadając na pytanie o ewentualną koalicję z Jarosławem Kaczyńskim lub Donaldem Tuskiem.
Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl