W nocy na olsztyńskich Jarotach spłonęło pięć aut [ZDJĘCIA]

2023-06-23 11:17:25(ost. akt: 2023-06-23 12:23:29)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Do tragicznego zdarzenia doszło na olsztyńskich Jarotach. Na jednym z parkingów przy ul. Wiecherta piątkowej nocy (23 czerwca) spłonęło pięć aut. Obecnie trwają czynności, które mają na celu ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia
W piątek w nocy (23 czerwca) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o pożarze kilku aut osobowych na jednym z parkingów przy ul. Wiecherta. Na miejsce od razu zostały wysłane służby.

— W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia pięciu aut. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowa-śledcza i technik kryminalistyki. Zostanie powołany również biegły z zakresu pożarnictwa — poinformowała post. Paulina Żur.

Fot. Zbigniew Woźniak

Obecnie trwają czynności, które mają na celu ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew WoźniakW piątkowym (23 czerwca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Kortowiada – moja miłość
Olsztyńskie juwenalia kojarzą się z dobrymi koncertami i świetną atmosferą. Nic więc dziwnego, że Kortowiada zyskała miano najlepszych juwenaliów w Polsce. Jak było w tym roku i co planowane jest na kolejny? Zaglądamy za kulisy Kortowiady.

Jedni się cieszą, drudzy liczą pieniądze
Zapowiedź podwyżki płacy minimalnej w przyszłym roku ucieszyła tych, którzy pracują za najniższą krajową. Na pewno zyska też budżet, bo wpływy ze składek wzrosną. Może być to jednak problem dla firm, których koszty znacznie wzrosną.

Taka truskawa!
Truskawki są bardzo zdrowe, zawierają wiele przeciwutleniaczy i witamin. Należą także do owoców najmniej kalorycznych: w 100 g są tylko 32 kalorie — a to o połowę mniej niż w jabłkach i trzy razy mniej niż w bananach. Poza tym przyspieszają metabolizm i regulują trawienie.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl