Wielka wygrana. W Gietrzwałdzie padła "piątka"

2023-06-22 18:45:11(ost. akt: 2023-06-22 15:37:30)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Anna Dawid

Losowanie Lotto okazało się szczęśliwe dla gra z Gietrzwałdu. Szczęściarz za trafne wytypowanie liczb zgarnął imponującą sumę.
We wczorajszym losowaniu w Mini Lotto padła tylko jedna główna wygrana. A szczęście uśmiechnęło się do gracza w Gierzwałdzie, który wysłał kupon w kolekturze przy Olsztyńskiej 71.

Szczęściarz za trafnie wytypowanie pięciu liczb ( 11,12,23,39,40) zainkasował 324 tys zł. Tylko pogratulować.

am


W czwartkowym (22 czerwca) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Kurtyna wodnaZaatakuje nas morderczy żar
W końcu zaczęło się lato. I to z przytupem. Zmagamy się z upałami, co — choć cieszy — wcale nie jest przyjemne i bezpieczne. Ze skwarem lejącym się z nieba nie ma żartów. Wysokie temperatury to dla naszych organizmów potężne wyzwanie.

Nowy dworzec ma być gotowy  na początku 2024 rokuSąd sądem, a prace idą dalej
Choć nie ma jeszcze końca procesów w sprawie olsztyńskiego dworca, to na szczęście wyroki sądowe nie dotykają samej inwestycji. Prace zarówno na budowie dworca kolejowego, jak i modernizacji stacji Olsztyn Główny toczą się swoim torem. I to jest najważniejsze.

VII Kongres Przyszłości; Olsztyn 15 V 23 r. - panel Wszyscy korzystamy z efektów rozwoju
O tym, jaki wpływ na nasze życie ma samorząd województwa, o lepszej komunikacji, bezpieczniejszych drogach, nowocześniejszej opiece zdrowotnej rozmawiamy z rozmawiamy z Gustawem Markiem Brzezinem – marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl