Telewizja Budowlana MURATORA

2023-06-04 21:45:44(ost. akt: 2023-06-06 18:59:23)   Artykuł sponsorowany
Profesjonalne filmy z instrukcjami i poradami to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej użytkowników internetu. Umożliwiają one bowiem wygodne przyswojenie wiedzy, pomocne w realizacji zamierzonych planów i marzeń z wielu dziedzin życia. Grupą ludzi, którzy chętnie korzystają z takich nagrań wideo są osoby budujące lub remontujące swoje domy. To właśnie z myślą o ich potrzebach powstała Telewizja Budowlana MURATORA, dostępna w serwisie YouTube. Co znajdziesz na tym kanale?
Telewizja Budowlana MURATORA – praktyczne rady dla każdego inwestora

Znasz już stronę https://projekty.muratordom.pl z gotowymi projektami domów? Jeżeli interesuje Cię tematyka związana z budownictwem i urządzaniem wnętrz, koniecznie zapoznaj się także z Telewizją Budowlaną MURATORA. To popularny kanał na YouTube, który posiada ponad 75 tysięcy subskrybentów. Przez nieco ponad dekadę swojej działalności w swoim serwisie internetowym MURATOR opublikował około 800 filmów poradnikowych, dedykowanych dla osób planujących remont lub budowę.
Prócz głównej tematyki obejmującej wznoszenie i wykańczanie budynków oraz ich modernizację, czekają tu na Ciebie porady z zakresu majsterkowania, urządzania ogrodu i dekoracji wnętrz. Dzięki nim możesz łatwiej i taniej własnoręcznie wykonać wiele prac, ograniczając konieczność zatrudniania drogich specjalistów. Poszczególne zagadnienia są posegregowane w praktyczne playlisty, które ułatwią Ci odnalezienie interesującego tematu. Warte uwagi są również cykle „Zrób to sam”, gdzie znajdziesz instrukcje jak krok po kroku naprawić drobne usterki, wykonać dekoracje do domu czy zaaranżować teren wokół budynku.

Co znajdziesz w filmach MURATORA?
Telewizja Budowlana MURATORA to kanał, z który powinny zapoznać się wszystkie osoby wybierające projekt domu. Umieszczono na nim bowiem cenne porady dotyczące formalności przed budową, dostępne w sekcji Szkoła budowania. Masz już w ręce upragnione pozwolenie? MURATOR przygotował dla Ciebie obszerne wskazówki w formie filmów, z których dowiesz się wszystkiego na temat fundamentów, instalacji wodno-kanalizacyjnej czy budowy i wykończenia dachu.
Specjaliści w przystępnych nagraniach wyjaśnią Ci, jaki kominek warto wybrać oraz jak prawidłowo go obsługiwać. Znajdziesz tu ciekawe inspiracje dotyczące urządzania kuchni i łazienki – począwszy od wyboru elementów wyposażenia, aż po ich prawidłowe zamontowanie. MURATOR podpowie, jak wytypować idealną stolarkę okienną, metodę ocieplenia domu czy wykończenia ścian (wskazówki w tym zakresie znajdziesz na playliście Wybór na 5).
Chcesz nauczyć się samodzielnie naprawiać drobne usterki? W sekcji Porady Remontowe obejrzysz instrukcję wideo dotyczące między innymi malowania ścian, szpachlowania rys czy wymiany płytek ceramicznych. A może obawiasz się ewentualnych błędów podczas budowy lub remontu? Koniecznie zajrzyj do działu Pogotowie Budowlane, gdzie omówiono najczęstsze niedociągnięcia, wraz z ich przyczynami oraz sposobami likwidacji.
Dopiero przeglądasz projekty domów, twoja budowa już trwa bądź mieszkasz w wymarzonym domu? Bez względu na to, na jakim etapie aktualnie się znajdujesz – zawsze możesz zapoznać się z Telewizją Budowlaną MURATORA. To nowoczesny kanał na YouTube, na którym znajdziesz wiele cennych porad z zakresu budownictwa, remontowania i urządzania wnętrz. Bazując na wskazówkach specjalistów łatwiej przeprowadzisz planowane prace oraz dopilnujesz zatrudnionych fachowców, imponując im swoją wiedzą oraz minimalizując ryzyko przeoczenia ewentualnych błędów.

Obrazek w tresci
Projekt domu A105 - Nasz pomysł z kolekcji Murator, arch. Katarzyna Słupeczańska

Obrazek w tresci
Projekt M253 Szczęśliwy z kolekcji Muratora, arch. Katarzyna Słupeczańska

Tekst sponsorowany: Gotowe projekty domów od MURATORA - projekty.muratordom.pl