Praca przy budowie salonu Bodzio Meble w Olsztynie wre [ZDJĘCIA]

2023-05-29 11:00:00(ost. akt: 2023-05-29 11:02:27)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Salon meblowy powstaje na działce przy ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie. Prace rozpoczęły się na początku kwietnia, jednak pierwsze widoczne efekty są właśnie teraz. Jak wygląda plac budowy salonu Bodzio Meble?
W tamtym roku stało tam tylko kilka bilbordów. Pierwsze wykopy powstawały na początku kwietnia już tego roku. Każdego dnia można obserwować efekty prac i trzeba przyznać, że plac budowy wygląda coraz lepiej.

Fot. Zbigniew Woźniak

Budynek salonu meblowego będzie miał trzy kondygnacje, choć pierwsza będzie tylko częściowo naziemna. Łącznie będzie tam 794 metry powierzchni użytkowej. Budynek będzie posadowiony na skarpie więc jego wysokość, w zależności od strony, będzie miała od 6,5 do niespełna 10 metrów. Klienci salonu będą mogli również skorzystać z parkingu na dwadzieścia aut.

Fot. Zbigniew Woźniak

Salon, który powstaje będzie drugim, który znajduje się w Olsztynie. Ten starszy znajduje się funkcjonuje od wielu lat na ul. Wyszyńskiego.

Fot. Zbigniew Woźniak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dis #3109836 29 maj 2023 12:55

    No proszę - prywatnie to można budować. Gorzej z inwestycjami miasta. Tramwaje mają opóźnienie okrutne, Urania tak samo. Z kolei przy "budowie" jednostki straży pożarnej na Jarotach nic się nie dzieje od bardzo dawna. Może gazeta przyjrzy się tej budowie?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz