Świętuj Dzień Mamy z Warmińską Aurą!

2023-05-24 10:17:38(ost. akt: 2023-05-24 13:14:59)   Artykuł sponsorowany
Tradycyjnie z okazji Dnia Matki w Aurze i Galerii Warmińskiej nie zabraknie atrakcji. 26 maja Galeria Warmińska wraz z Radiem Olsztyn zaprosi na akcję „Dbamy o Mamy”, natomiast dzień później w Aurze zaplanowano kreatywne warsztaty pod hasłem „Makramy na Dzień Mamy”. Będzie przyjemnie i kreatywnie, organizatorzy zatroszczą się o uśmiech, zdrowie i dobre samopoczucie. Mamy, które są użytkowniczkami aplikacji SPOT, będą mogły także liczyć na dodatkowe punkty.
Jak co roku, 26 maja w Polsce, obchodzimy Dzień Matki. To wyjątkowe święto, bo ma na celu okazanie szacunku i miłości mamom oraz podziękowanie im za trud włożony w nasze wychowanie. I wiek tutaj nie ma znaczenia. Młodsi przygotowują często dla swoich mam własnoręcznie laurki, starsi obdarowują kwiatami, słodyczami lub bardziej wyrafinowanymi upominkami. To również okazja dla kobiet, które kiedykolwiek zostały matkami, aby wspomnieć czasy macierzyństwa lub celebrować rocznice debiutu w nowej roli. Bez wątpienia jest to dzień pełen miłości i radości.

O takie emocje zadbają też Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna. Mamy będą mogły skorzystać z propozycji na świętowanie w obu olsztyńskich galeriach.

– W naszych centrach handlowych będzie działo się dużo, ale dzięki temu każda mama znajdzie coś dla siebie. Zadbamy o piękne emocje z okazji Dnia Matki. W dniu świętowania zatroszczymy się o uśmiech, zdrowie i dobre samopoczucie, a jak któraś mama poczuje niedosyt, to dla wzmocnienia pozytywnych wrażeń zaprosimy na twórcze warsztaty, których efekt będzie można podziwiać dłużej w swoim domu. Zaprosimy też do poszukiwania muzycznych przyjemności. Ponadto szykujemy bonus dla mam - użytkowniczek aplikacji SPOT – mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Obrazek w tresci


W piątek, 26 maja, Galeria Warmińska wraz z Radiem Olsztyn zaplanowała wyjątkową akcję dla mam pod hasłem „Dbamy o Mamy”.

Dzięki foto budce 360, foto ściance oraz stoisku z gadżetami mamy będą mogły uwiecznić na zdjęciach piękne wspomnienia z tego dnia. Do dyspozycji odwiedzających będzie także stylistka Fashion Time, która profesjonalnie doradzi i podpowie, nie tylko jak modnie i dobrze wyglądać, ale także jak poczuć się dobrze, dzięki umiejętnie dobranej garderobie i dodatkom.

Ponadto w programie pojawi się szereg bezpłatnych konsultacji w trosce o zdrowie i urodę. Będzie można skorzystać ze specjalistycznych porad: makijażowych, dietetycznych, kosmetologicznych oraz trychologicznych, a także nauczyć się, jak przeprowadzać samokontrolę piersi. Na miejscu będzie również możliwość wykonania pomiaru poziomu glukozy we krwi oraz zmierzenia ciśnienia tętniczego. Dodatkowo pojawi się stoisko analiz laboratoryjnych.

Akcja potrwa w godz. 14.00-18.00. Przez cały czas wydarzenie będzie relacjonować z Galerii Warmińskiej studio Radia Olsztyn.

Partnerami wydarzenia zostali: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA Poland, Laboratoria ALAB, Mobilny Salon Urody Barbara Syjczak, LUMI Klinika Piękna i Blasku i Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie.

Z kolei w sobotę, 27 maja, Aura Centrum Olsztyna zaprasza wyjątkowe świętowanie Dnia Mamy podczas warsztatów tworzenia makramy.

Makrama to starożytna sztuka wiązania sznurków bez użycia igieł, drutów czy innych narzędzi. Z tajemniczych splotów można wyczarować piękne i oryginalne ozdoby na ścianę w stylu boho.

Podczas warsztatów dla początkujących zostanie stworzony wspólnie jeden wzór makramy, na podstawie którego uczestniczki nauczą się różnych splotów pozwalających na tworzenie własnych niepowtarzalnych makram. Powstałe dekoracje ścienne panie będą mogły zabrać do domu. Dodatkowym benefitem z udziału w wydarzeniu będą zdobyte umiejętności, które mamy będą mogły wykorzystać na samodzielną i twórczą pracę w wolnym czasie.

Organizatorzy zapewnią uczestniczkom wszystkie materiały potrzebne do plecenia oraz pomoc instruktorów.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 12.00-19.50 i są podzielone na 5 grup. Grupy będą rozpoczynać warsztaty o godzinach: 12.00, 13.30, 15.00, 17.00 i 18.30. Czas trwania jednych warsztatów to 1 godzina 20 minut. Na każdą z grup będzie obowiązywał limit maksymalnie 18 uczestników.

Na bezpłatne warsztaty należy się zarejestrować poprzez specjalny formularz, dostępny na https://bit.ly/WarsztatyMakramyAura. O udziale w warsztatach będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Nie lada atrakcją dla mam, zwłaszcza wielbicielek rożnego rodzaju muzyki, choć nie tylko, będzie Giełda Płyt Winylowych i CD. 26 i 27 maja w Aurze w godz. 10-21 na poziomie +1 przy windzie panoramicznej na 25 2-metrowych stołach zostaną zaprezentowane kolekcje płyt winylowych i CD. Znajdą się tam propozycje z prawie wszystkich istniejących gatunków muzycznych.

Dodatkowym prezentem z okazji Dnia Matki będą punkty w programie lojalnościowym SPOT. Mamy - klientki Galerii Warmińskiej i Aury, zarejestrowane w programie, otrzymają specjalny mailing z kodem promocyjnym o wartości 300 pkt z instrukcją, w jaki sposób wprowadzić kod w aplikacji. Mailing zostanie wysłany wyłącznie do użytkowniczek, które oznaczyły w aplikacji płeć oraz informację o posiadaniu dzieci.

***

GALERIA WARMIŃSKA
Galeria Warmińska przy ul. Tuwima jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia

Właścicielem i zarządcą Galerii Warmińskiej jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.
Więcej na https://www.galeria-warminska.pl


AURA CENTRUM
Aura Centrum Olsztyna leży w sercu miasta, tuż obok najważniejszych urzędów i instytucji województwa warmińsko-mazurskiego, zaledwie krok od Starego Miasta. Jest to centrum nowoczesne i przyjazne odwiedzającym, w którym panuje spokojna atmosfera. Na powierzchni użytkowej 25 tys. m² mieści się prawie 100 punktów handlowych i gastronomicznych oraz nowoczesne Kino Helios, mające 8 sal kinowych i mogące pomieścić ponad 1900 miłośników dużego ekranu. W Aurze znajduje się duży market spożywczy i apteka. Oprócz sklepów i lokali restauracyjno-kawiarnianych w Aurze działa uwielbiana przez dzieci biblioteka Abecadło, mieści się tu także ceniona w mieście szkoła muzyczna.
Właścicielem i zarządcą Aura Centrum Olsztyna jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.
Więcej na http://www.auracentrum.pl