"Z dumą i radością spoglądajmy na biało-czerwone flagi": życzenia Pani Minister Olgi Semeniuk-Patkowskiej

2023-05-02 09:24:52(ost. akt: 2023-05-02 10:11:51)   Artykuł sponsorowany
Pani Minister Olga Semeniuk-Patkowska

Pani Minister Olga Semeniuk-Patkowska

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Życzenia z okazji Dnia Flagi Pani Minister Olgi Semeniuk-Patkowskiej, Sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Ministerstwo Rozwoju i Technologii.
Dzień Flagi to dla nas Polaków bardzo ważny dzień. Budzi refleksje i wspomnienia o dziejach naszego Narodu.

Codzienność i związane z nią tempo sprawia, że skupiamy się na obowiązkach związanych z nauką, pracą, sprawami domowymi. Rzadko kiedy mamy czas na rozmyślania o przyszłości naszego kraju. 2 maja zatrzymajmy się na chwilę.  Pomyślmy o Ojczyźnie, naszej drodze do wolności i ludziach, którzy walczyli o to, aby Polska była obecna na mapie Europy oraz o prawa do symboli narodowych – flagi, hymnu godła.

Podczas zbliżających się uroczystości, pod Biało-Czerwoną Flagą, pamiętajmy, że Nasza teraźniejszość powiązana jest ściśle z tym, co już za nami. Pełni dumy i nauki, którą dała nam Nasza historia, powinniśmy mądrze budować wspólną przyszłość: dla Nas samych, Naszych dzieci i wnuków.

Z okazji Dnia Flagi życzę Państwu, aby wyczekiwany, majówkowy czas upłynął w radosnym, wiosennym nastroju. Abyśmy z dumą i radością spoglądali na biało-czerwone flagi, abyśmy śpiewając Hymn Polski mieli poczucie jedności i solidarności narodowej oraz wierzyli, że słowa ,,Jeszcze Polska nie zginęła…” będą zawsze odzwierciedleniem stanu naszej Ojczyzny.

Pani Minister Olga Semeniuk-Patkowska
Fot. archiwum prywatne
Pani Minister Olga Semeniuk-Patkowska