Targi Olsztyn w stylu vintage

2023-04-18 11:02:56(ost. akt: 2023-04-18 21:31:53)

Autor zdjęcia: pixabay

Już niebawem kolejna odsłona targów w stylu vintage, podczas których przeniesiemy się do przeszłości na Warmii i Mazurach. Co nasz czeka?
Przed nami druga edycja targów przeniesiona do przeszłości na Warmii i Mazurach - Olsztyn w stylu Vintage.

Wszystkich czeka niesamowita podróż vintage po:
— ubraniach,
— biżuterii,
— akcesoriach,
— płytach winylowych,
— starych samochodach i wiele innych.

Również jak przy poprzedniej edycji targi połączone będą z rękodziełem.
Co więcej, będą to targi #zerowaste, czyli stworzone w duchu niemarnowania i ratowania starych przedmiotów. Warto więc przyjść i przekonać się, jak powstaje “coś” z “niczego” i jak stare rzeczy mogą odzyskać dawny blask.

Podczas targów także miłośnicy muzyki znajdą swoje miejsce, bo podczas targów znajdziemy strefę winylową.

— Nie może zabraknąć tam także naszej winylowej strefy, na której będziecie mogli nabyć szeroki wachlarz płyt, w różnej stylistyce i przedziale cenowym. Od starych kolekcjonerskich rarytasów po najnowsze wydawnictwa oraz kosze z tanią płytą — informują przedstawiciele strefy winylowej.

A może chcesz zostać wystawcą?
Aby dołączyć do grona artystów, rękodzielników i miłośników stylu vintage należy wysłać wiadomość prywatną (Kreator Wizerunku Adrianna Surowik) lub na adres olsztynwstyluvintage@gmail.com .
— Zapraszamy wszystkich, którzy wykonują przedmioty z materiałów z drugiej ręki lub z produktami, które są powrotem do przeszłości. Mile widziane także osoby, które prowadzą markę w stylu vintage — informują organizatorzy.

WSTĘP WOLNY
Kiedy? Niedziela 14 maja, godziny otwarcia targów 10-18
Gdzie? LOTNISKO DAJTKI