Ruszyły prace przy budowie salonu Bodzio Meble w Olsztynie

2023-04-12 12:33:11(ost. akt: 2023-04-12 15:26:20)
Przy ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie powstaje salon meblowy

Przy ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie powstaje salon meblowy

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Wiosna to doskonały czas na rozpoczęcie budowy. Tego samego zdania jest inwestor, który rozpoczął już prace przy budowie salonu meblowego przy ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie.
Do tej pory stało tu jedynie kilka bilbordów, jednak wszystko się niedługo zmieni. Udało nam się ustalić, że na działce przy ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie powstaje ogromny salon meblowy.

Fot. Zbigniew Woźniak

Budynek salonu meblowego będzie miał trzy kondygnacje, choć pierwsza będzie tylko częściowo naziemna. Łącznie będzie tam 794 metry powierzchni użytkowej. Budynek będzie posadowiony na skarpie więc jego wysokość, w zależności od strony, będzie miała od 6,5 do niespełna 10 metrów. Klienci salonu będą mogli również skorzystać z parkingu na dwadzieścia aut.

Obszar o którym mówimy jest doskonale skomunikowany. Al. Sikorskiego to jedna z największych ulic Olsztyna, przy której znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przypomnijmy, że będzie to już drugi salon tego producenta w Olsztynie. Pierwszy od wielu lat funkcjonuje przy ul. Wyszyńskiego.

Karol Grosz

Fot. Zbigniew Woźniak