Co łączy MAX Burgers i Stomil Olsztyn? Kiedy otwarcie nowej restauracji?

2023-03-25 14:37:49(ost. akt: 2023-03-26 23:22:13)
Otwarcie MAX Burgers w Olsztynie już niedługo

Otwarcie MAX Burgers w Olsztynie już niedługo

Autor zdjęcia: Ada Romanowska

MAX Premium Burgers szykuje się do otwarcia restauracji przy ul. Sikorskiego. Firma serwująca burgery została też sponsorem Stomilu Olsztyn.
Max Premium Burgers wkrótce otworzy swoją pierwszą restaurację na Warmii i Mazurach. W tej chwili firma posiada 20 lokali w Polsce, a kolejne planowane są w 2023 roku, w tym także w Łodzi oraz właśnie w Olsztynie. Nowa restauracja bedzmiescila się przy al. Sikorskiego, obok supermarketu Auchan.

Banery, które stoją przy lokalu, informują, że otworzy się już niedługo.

Burgery wchodzą na stadion


Logo MAX pojawi się na olsztyńskim stadionie Stomilu w formie banerów reklamowych, a także na stronie internetowej klubu.

– Cieszymy się niezmiernie, że kolejna duża marka doceniła wartość marketingową naszych świadczeń. Jest to też nowa sytuacja, bo firmy MAX Premium Burgers jeszcze na rynku olsztyńskim nie ma – ona dopiero na niego wchodzi. Można powiedzieć, że już od pierwszego dnia przygody Max Premium Burgers z Olsztynem będziemy razem. Oprócz korzyści dla Dumy Warmii, dużo korzyści popłynie także do kibiców, bo Max Premium Burgers planuje obecność swojego animatora na naszych meczach. Zapowiadane są gry i konkursy. Przede wszystkim jak zawsze liczymy na wspaniałą współpracę i cóż wypada powiedzieć – witamy na pokładzie. Cieszymy się niezmiernie – podsumował Tomasz Żukowski, wiceprezes Stomilu Olsztyn.

Fot. Ada Romanowska

MAX Burgers słynie z burgerów m.in. z wołowiną, kurczakiem, roślinnym Plant Beef czy serem Halloumi. W menu nie brakuje także sałatek, shake’ów, frytek w wersji solo lub z dodatkami i słodkości.