Koszulki wydziałowe Kortowiady 2023 w sprzedaży do 12 marca!

2023-03-09 21:16:31(ost. akt: 2023-03-09 21:24:41)   Artykuł sponsorowany
Kortowiada 2023, czyli 62. edycja olsztyńskich juwenaliów, odbędzie się pod koniec maja tego roku. Przygotowania trwają, a organizatorzy regularnie dzielą się nowymi informacjami na temat nadchodzącego wydarzenia.
Jednym z nieodłącznych elementów święta studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego są koszulki, których nadruki nawiązują do poszczególnych wydziałów, a także do motywu przewodniego juwenaliów. Uczestnicy chętnie zakładają je na Paradę Wydziałów i inne wydarzenia towarzyszące. Posiadanie koszulki wydziałowej uprawnia w tym roku do 50% zniżki na wejściówkę na Silent Party – imprezy, w której będzie można uczestniczyć każdego wieczoru podczas Kortowiady 2023.

Pierwotnie chętni mogli zamówić koszulkę w sklepie internetowym kortowo.store do 5 marca, jednak w związku z wieloma pytaniami i prośbami termin przedłużono – nadal można składać zamówienia, aż do 12 marca. Jest to jednak ostatnia szansa, ponieważ nie znajdą się one w regularnej sprzedaży.

W sklepie dostępna jest również koszulka festiwalowa, która nawiązuje do tematyki kosmicznej, czyli motywu przewodniego tegorocznej Kortowiady.

Ujawniono już większość artystów, którzy w tym roku wystąpią na kortowiadowej scenie zlokalizowanej w samym sercu Kortowa – na Plaży Kortowskiej. W ostatnich tygodniach do składu dołączył Mrozu, Julia Rocka, Ralph Kaminski oraz Sarius. Karnety na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej juwenaliów, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl

Sponsorem głównym Kortowiady jest Perła – Browary Lubelskie.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Wirtualna Polska, CGM, TKO Olsztyn, Ukiel Info, olsztyn.com.pl, DlaStudenta.pl, Gazeta Olsztyńska, Radio Eska oraz Radio UWM FM.