Wtorkowa "Gazeta Olsztyńskia" już w sprzedaży. Specjalny dodatek dla kobiet i same najciekawsze informacje z Warmii i Mazur

2023-02-28 12:21:08(ost. akt: 2023-02-28 12:33:00)

Autor zdjęcia: Olek Modzelewski

Wtorek, a więc dzień, w którym powoli wchodzimy w wir pędzącego tygodnia. Stare przysłowie mówi, że kiedy świat dookoła pędzi, dobrze jest sobie zrobić chwilę przerwy. My proponujemy kawkę, coś słodkiego i świeżutkie wydanie "Gazety Olsztyńskiej".
Wtorkowa "Gazeta Olsztyńska" to nie tylko najciekawsze informacje z Warmii i Mazur, ale także specjalny, kobiecy dodatek "Bez Gorsetu", w którym nasze czytelniczki mogą dowiedzą się m.in., dlaczego mężczyźni w spódnicach są seksi oraz dlaczego tak ważne w obecnych czasach jest budowanie własnej odporności psychicznej.

Wśród najciekawszych informacji z regionu dominuje temat północnej obwodnicy Olsztyna, remont wiaduktu przy ul. Limanowskiego w Olsztynie czy proces adwokata, który sądzi, że ofiary wypadku, w którym brał udział zginęły... bo podróżowały "trumną na kółkach".

Jak zwykle ostatnie strony Gazety to sport, w którym nie mogło zabraknąć żeglarstwa, szczypiorniaka czy spektakularnego zwycięstwa koszykarzy Rosi Pisz nad Legią Warszawa....

.... a to wszystko za jedyne 3,49 zł (druk) i 2,46 zł (e-wydanie).