KOBIECA TWARZ REGIONU. Głosowanie zakończone. Sprawdź, które Panie spotkają się na Forum Kobiecości.

2023-02-27 17:44:28(ost. akt: 2023-04-24 08:53:08)
Z okazji Dnia Kobiet tworzymy wielką galerię Mieszkanek naszego regionu. 8 marca ich zdjęcia ukażą się na stronach specjalnego dodatku do gazety. W trzech kategoriach pokoleniowych - Córki, Matki i Kobiety dojrzałe - zostaną przyznane tytuły Kobiecej Twarzy Warmii i Mazur. Laureatki z każdego miasta i powiatu otrzymają zaproszenia na wyjątkowe wydarzenie - Forum Kobiecości. Czekają na nie także wspaniałe nagrody, a wśród nich trzy samochody Toyota AYGO X!

KLIKNIJ i SPRAWDŹ
WYNIKI

Wybierz grupę pokoleniową


Wojewódzki ranking liderek


Wojewódzki ranking liderek zdecyduje o tym, które Panie wezmą udział w castingu podczas Forum Kobiecości i awansują do ogólnopolskiego finału, w którym będą mieć szanse na zdobycie Toyoty Aygo X i wycieczek do Grecji.


W Dniu Kobiet, 8 marca, do całego nakładu Gazety Olsztyńskiej zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkie Panie, które prześlą swoje zdjęcie do wielkiej galerii Kobieca Twarz Warmii i Mazur
• Tego dnia rozpocznie się głosowanie, które spośród nich, osobno w każdym mieście i powiecie, wyłoni laureatki w trzech kategoriach pokoleniowych - Córki, Matki i Kobiety dojrzałe.
• Laureatki otrzymają limitowane zaproszenia na FORUM KOBIECOŚCI - pełną atrakcji imprezę wyłącznie dla uczestniczek naszej akcji (szczegóły poniżej).
• Podczas Forum Kobiecości 10 laureatek z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów w województwie, otrzyma nagrody i weźmie udział w castingu. Jury wybierze w nim główne zwyciężczynie. Zdobędą one tytuły KOBIECA TWARZ WARMII I MAZUR w każdej kategorii pokoleniowej.
10 laureatek z każdej kategorii pokoleniowej awansuje także do ogólnopolskich finałów akcji, w których nagrodami będą piękne i kobiece samochody Toyot AYGO X oraz główne tytuły Kobieca Twarz Polski.

- To nasza tradycyjna akcja z okazji Dnia Kobiet, która co roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji. - I nic dziwnego, bo my, KOBIETY, lubimy czuć się piękne i podziwiane.

Trzeba jednak podkreślić, że nasza akcja nie skupia się wyłącznie na pochwałach dotyczących urody, lecz dostrzega także umysł i duszę. Przez najbliższe tygodnie na naszych łamach zaprezentujemy mnóstwo wspaniałych kobiet z Warmii i Mazur, ich siłę i osiągnięcia. Pokażemy znacznie więcej, niż widać na zdjęciach.

Tegoroczna edycja akcji będzie też wyjątkowa. - Wsłuchujemy się w głosy naszych Czytelniczek - dodaje Katarzyna Niedzwiecka. - Dlatego w tym roku do wygrania będą aż trzy kobiece samochody - Toyoty AYGO X w eleganckich kolorach dostosowanych do grup pokoleniowych w naszej akcji - niebieski dla Córki, czerwony dla Matki i biały dla Kobiety dojrzałej. Laureatki zdobędą też główne tytuły Kobieca Twarz Polski i zostaną zaprezentowane w gazetach i serwisach w całej Polsce.

Zobacz rozmowy z liderkami rankingów:

FORUM KOBIECOŚCI
- wyjątkowe spotkanie
tylko dla laureatek akcji


Kulminacyjnym momentem akcji będzie specjalne wydarzenie dla kobiet. Na FORUM KOBIECOŚCI, które odbędzie się na przełomie maja i czerwca, zostaną zaproszone panie z każdej kategorii pokoleniowej, z każdego miasta i powiatu, które zdobędą najwięcej głosów. Podczas spotkania na uczestniczki będzie czekać mnóstwo atrakcji:

SESJA FOTOGRAFICZNA - każda uczestniczka FORUM KOBIECOŚCI stanie przed obiektywem naszego fotografa, który zrobi jej pamiątkowe zdjęcia
SZKOLENIA - eksperci od wizażu i stylizacji podpowiedzą, jak najlepiej zadbać o wygląd
PANELE TEMATYCZNE - spotkania z ekspertami na temat samorozwoju, dietetyki i zdrowia
DEGUSTACJE - będzie można skosztować pysznych przekąsek
ZAKOŃCZENIE FORUM - imprezę zakończy wręczenie nagród i ogłoszenie werdyktu jury
Podczas Forum Kobiecości 10 laureatek z miast i powiatów w każdej kategorii pokoleniowej, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa, weźmie udział w castingu. Jury pod przewodnictwem redaktora naczelnego naszej gazety spotka się nimi, aby poznać je lepiej, a następnie wybrać główne laureatki tytułu Kobieca Twarz Warmii i Mazur w każdej kategorii pokoleniowej.

Uczestniczki castingu dodatkowo otrzymają nagrodę - srebrną bransoletkę z limitowanej serii zaprojektowanej dla laureatek naszej akcji. Każda z nich uzyska także awans do ogólnopolskiego finału akcji w swojej kategorii pokoleniowej. W trzech finałach główną nagrodą będzie samochód.

5 pań w każdej kategorii pokoleniowej, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa, otrzyma zaproszenie na DAY SPA - pakiet zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych.


Nagroda główna
w naszym regionie


Trzy laureatki tytułu KOBIECA TWARZ WARMII I MAZUR wybrane podczas castingu otrzymają nagrody główne:

dwuosobowe zaproszenie na weekend w luksusowym hotelu SPA


voucher na profesjonalną, studyjną sesję zdjęciową wraz z kompleksowym przygotowaniem przez fryzjera oraz make-up artist


awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą będzie samochód - Toyota AYGO X

Nagrody
w ogólnopolskim finale


Ogólnopolskie finały akcji w każdej z trzech kategorii pokoleniowych zostaną przeprowadzone w czerwcu. Zwyciężczynie głosowania zdobędą główne nagrody:

• tytuł KOBIECA TWARZ POLSKI w swojej kategorii pokoleniowej
prezentację we wszystkich dziennikach regionalnych Polska Press Grupy w Polsce oraz w ich serwisach internetowych
• samochód Toyota AYGO X


Dziewięć pań, które w każdej kategorii pokoleniowej, w ogólnopolskim finale zajmą miejsca od 2 do 10, zdobędzie voucher dla dwóch osób na wycieczkę i wczasy w Grecji w wybranym terminie.


Ważne terminy


• Dodatek z okazji Dnia Kobiet ze zdjęciami Pań, które zgłoszą się do udziału w akcji, zostanie dołączony do gazety w środę, 8 marca.
• W dodatku ukażą się zdjęcia, które zostaną przesłane do niedzieli, 5 marca włącznie.
• Zgłoszenia do akcji będą przyjmowane do środy, 22 marca włącznie.
• Głosowanie rozpocznie się w środę, 8 marca.

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl