Walentynkowe szaleństwo w Warmińskiej Aurze!

2023-02-10 10:00:24(ost. akt: 2023-02-10 12:16:57)   Artykuł sponsorowany
W tym roku w Walentynki warto będzie wybrać się do Warmińskiej Aury. Obie galerie przygotowały specjalne atrakcje dla zakochanych. Wybierać będzie można między nagraniem filmiku w miłosnym atelier a zdjęciami w scenerii z balonowych serc. Nie zabraknie też upominków.

14 lutego obchodzimy święto zakochanych, czyli tzw. Walentynki. Jego nazwa pochodzi od św. Walentego, który jest patronem tego dnia. Z tej okazji wysyłamy listy miłosne oraz obdarowujemy się drobnymi upominkami. To doskonały moment do wyrażenia swoich uczuć po raz pierwszy, ale także, aby zaplanować coś wyjątkowego z ukochaną osobą. Warto zadbać wtedy o odpowiednią atmosferę i z taką propozycją wychodzi do par Warmińska Aura.

„Aura zaprasza wszystkich zakochanych do Miłosnego Atelier, czyli magicznej budki 360 stopni, w której będą mogli nagrać okolicznościowe filmiki, a następnie udostępniać w internecie na swoich smartfonach poprzez skanowanie QR kodów. Natomiast z Galerii Warmińskiej całe atrium wypełnimy balonowymi sercami z wróżbami, które utworzą idealną scenerię do robienia pamiątkowych zdjęć. W każdej galerii udostępnimy walentynkowe gadżety, które pozwolą wykreować romantyczny nastrój oraz zadamy o słodkie podarunki” – zapowiada Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Walentynkowe Atelier stanie w Aurze na poziomie 2 obok windy 14 lutego i będzie dostępne w godz. 12-18. Tutaj słodki walentynkowy upominek otrzyma pierwszych 100 zakochanych, z kolei w Galerii Warmińskiej – 200. Ponadto balony z walentynkowej scenerii zostaną przekazane od pobliskiego szpitala dla przebywających tam małych pacjentów.

„Przypominamy, że najlepiej wcześniej pomyśleć o osobistym prezencie. Gdyby jednak ktoś zapominał, to spóźnialskich zapraszamy do naszych galerii w dniu zakochanych. Oprócz zaplanowanych przez nas wyjątkowych atrakcji tego dnia, również nasi najemcy z okazji Walentynek przygotowali specjalne rabaty i oferty. Podpowiedzi, co wybrać dla ukochanej osoby, szukajcie także w naszych prezentownikach w mediach społecznościowych” – zachęca Natalia Tur.

Obrazek w tresci


Warmińska Aura #poprawsobienastrój
***

GALERIA WARMIŃSKA
Galeria Warmińska przy ul. Tuwima jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.
Właścicielem i zarządcą Galerii Warmińskiej jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.

AURA CENTRUM
Aura Centrum Olsztyna leży w sercu miasta, tuż obok najważniejszych urzędów i instytucji województwa warmińsko-mazurskiego, zaledwie krok od Starego Miasta. Jest to centrum nowoczesne i przyjazne odwiedzającym, w którym panuje spokojna atmosfera. Na powierzchni użytkowej 25 tys. m² mieści się prawie 100 punktów handlowych i gastronomicznych oraz nowoczesne Kino Helios, mające 8 sal kinowych i mogące pomieścić ponad 1900 miłośników dużego ekranu. W Aurze znajduje się duży market spożywczy i apteka. Oprócz sklepów i lokali restauracyjno-kawiarnianych w Aurze działa uwielbiana przez dzieci biblioteka Abecadło, mieści się tu także ceniona w mieście szkoła muzyczna.
Właścicielem i zarządcą Aura Centrum Olsztyna jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.